Hotmail Çağrı Merkezi İletişim Numarası Müşteri Temsilcisi

  • 23 Şubat 2018
  • 1.284 kez görüntülendi.
Hotmail Çağrı Merkezi İletişim Numarası Müşteri Temsilcisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Microsoft tarafından sunulan ücretsiz bir e-posta servisi olan Hotmail 1995 yılında kurulmuştur. Kurulmasının ardından 2 yıl geçmiş olmasına rağmen 1997’de Microsoft tarafından satın alınmış ve günümüze kadar büyük bir yükseliş göstermiştir. Ülkemiz ve dünya genelinde en çok kullanıcıya sahip e-posta servislerinden birisidir. Basit ve hızlı kullanımı sayesinde birçok kişi tarafından ilk tercih halindedir. Güvenilir alt yapı ve bir yazılım ekibi tarafından kontrolleri sağlanmaktadır.

Microsoft, Hotmail ismini taşıyan e-posta servisini 2013 yılına geldiğinde Outlook.com adresiyle birleştirmiş ve daha sonrasında Hotmail ismini kaldırarak yeni adres ve isimle yoluna devam etmiştir. Hotmail uzantılı e-postası olanlar halen e-postalarını kullanabilmektedir. Skype ile olan entegrasyonu nedeniyle birçok kullanıcı tarafından bir adım önde gösterilmektedir.

Maalesef Hotmail’in bir çağrı merkezi veya telefon ile iletişim kurabileceğiniz bir telefon numarası bulunmuyor. Yardım sayfası aracılığıyla destek alabilir, aklınızda yer alan birçok soruya cevap bulabilirsiniz.

Hotmail Çağrı Merkezi, Yardım Merkezi Direk Bağlanma:

Hotmail Yardım Merkezi

Ayrıca merak ettiklerinizi yorum bölümü aracılığıyla sorabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ