Hotmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 29 Eylül 2019
  • 278 kez görüntülendi.
Hotmail Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Hotmail, Microsoft’un ücretsiz bir şekilde sunmuş olduğu e-posta servisidir. 1995 senesinde kurulmuş, 1997 senesinde Microsoft’a satılmıştır. Devletimizde ve dünyada en oldukca kullanılan e-posta servislerinin öncülerinden birisidir. Kolay kullanımı, birçok seçeneği ve kullanıcı dostu yenilikleriyle her geçen gün geliştirilmektedir. Hotmail, Windows Live Hotmail ve Outlook adları ile de bilinmektedir.

Microsoft, Hotmail adlı e-posta sağlayıcısını 2013 senesinde Outlook.com ile birleştirmiş, Hotmail ve Windows Live Hotmail adları ortadan kalkmıştır. Kullananların e-posta adresinde herhangi bir değişim olmamıştır. Hotmail servisinin dünya üstünde 400 milyonu aşkın kullanıcı bulunmaktadır. Güvenliği, takvim özelliği, Skype entegrasyonu şeklinde birçok güzel özelliği kullanıcılarına sunan Outlook, her geçen gün kullanıcılarına daha kaliteli hizmet vermektedir.

Hotmail’in bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda sizlere vereceğimiz destek merkezi vasıtasıyla sorununuzu arama yapabilir, yada belirli başlıklar altında bulabilir; çözüm sağlayabilirsiniz.

Hotmail Destek Merkezi

Arama Terimleri: hotmail kontakt detayları, hotmail telefon no, hotmail bağlantı tel, hotmail canlı destek, hotmail müşteri temsilcisi, hotmail yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ