Hotpoint Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 29 Ağustos 2019
  • 283 kez görüntülendi.
Hotpoint Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Hotpoint çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında data vereceğiz. Bu yazışma numarasından 444 50 10 Hotpoint ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Hotpoint Müşteri Hizmetleri Numarası

1903 senesinde, Kaliforniya, Ontario’daki bir elektrik şirketi için bir sayaç okuyucusu ve santral şefi olan Earl Richardson, 1882’de patentli ağır, elektrik demirinin minik, hafifçe bir versiyonunu geliştirdi. Richardson’un icadı sonunda Hotpoint adını aldı. Ütünün ucunda birleşmiş olan ısıtma elemanlarının, iliklerin etrafına bastırılması ve giyim ve perdelerdeki kırışıklıklar ve kıvrımlar çevresinde kullanılmasına izin verir.

1918 senesinde, Richardson ve Hughes güçlerini birleştirdiler, şirketlerini General Electric Company ile birleştirdiler ve Hotpoint marka cihazlarını yarattılar.

Hotpoint,yoğuşmalı kombiler, hermetik kombiler, elektrikli termosifonlar, klimalar, ısı pompalı termosifonlar, duvar tipi yoğuşmalı kazanlar, yoğuşmalı yüksek kapasiteli yer tipi kazanlar, solar sistem, ısı pompaları, oda termostatları, boylerlerdir. Ek olarak Hotpoint güvencesi ile beyaz eşya ürünleri de yer almıştır.

Hotpoint,

1924 li yıllarda ilk tamamen beyaz, tamamen emaye elektrik aralığı,

1950 li yıllarda İlk elektrikli “nemsiz” çamaşır kurutucu,

1953 li yıllarda Buzdolabının arkasını temizlemeyi kolaylaştırmak için tasarlanan tekerlekler üstünde ilk buzdolabı,

1960 li yıllarda elektrikli su ısıtıcıları üretimi,

1980 li yıllarda su ısıtma sektöründeki yerini sağlamlaştırmak amacı ile kombi üretimi,

1990 lı yıllarda Çin ve Rusya da faaliyete geçerek global bir marka olma yolunda emek harcamaları,

2000 li yıllarda Global genişleme mevzusuyla ABD’dan Asya’ya kadar devam eden bir genişleme sistemi,

2011 senesinde ilk kez Ariston global reklam kampanyası yaparak, adını günümüzde bile en kaliteli mağazalar arasına çıkarmayı başarmıştır.

2018 yılına gelindiğinde ise şuan her ilde birden fazla şubesi bulunan, donanımlı teknik elemanlarıyla alınan her üründe sizlere müşteri memnuniyeti elde eden bir marka olarak hizmetini sürdürmeye devam etmektedir.

Satın aldığınız ürünlerin minimum 2 yıl garantisi bulunmakta, ürünlerinizde herhangi bir problem olduğunda da geri iade hakkınız bulunmaktadır. Güvence süresi dolan ürünlerde de teknik servisler tarafınca müşterilere yardım edilmekte ve her daim müşteri memnuniyetine ehemmiyet verilmektedir. Adı duyulmuş önder firmalar için öncelikli ve en mühim unsur müşteri memnuniyetidir. Firmaların büyümesi ise, müşteriler tarafınca olmaktadır.

Ürünlerin tutarları, üründen ürüne değişim gösterse de öteki firmalarla kıyasladığınızda en iyi ürünler içinde bulunduğunu görmüş olacaksınız.

Hotpoint Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 50 10 (Pazartesi-Cuma 08:00-20:00)

Hotpoint Mail Adresi
service.tr@indesit.com

Arama Terimleri: hotpoint çağrı merkezi, hotpoint yazışma, hotpoint müşteri hizmetleri, hotpoint telefon numarası, hotpoint yakınma hattı, hotpoint müşteri hizmetleri numarası, hotpoint yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ