Hsbc bank borç takip servisi telefon numarası

  • 01 Ocak 2018
  • 3.886 kez görüntülendi.
Hsbc bank borç takip servisi telefon numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Hsbc bank borç takip servisi telefon numarası 0212 366 36 53 tür ve bu numara ile kredi kartı, kredili mevduat hesabı gibi gecikmeye uğramış veya yasal olarak takibe düşmüş olan borçlarınızın takibini yapabilirsiniz.

Kendi borçlarınızı veya unutulmuş ödemelerinizi, ödeyemediklerinizi ve kalan taksitlerinizi, yapılandırmalarınızı veya ödeyemediklerinizden doğan faizlerinizi Hsbc Bank borç takip servisi telefon numarasından müşteri temsilcisi ile iletişim kurarak öğrenebilirsiniz.

Aynı numaradan sizi arayıp geciken ödemeleriniz veya ödeme planınızdaki aksaklık ve faizlerle alakalı olarak irtibat kurulur. Takibe düşen ödemelerle alakalı olarak yasal takip sürece hakkında bilgilendirme yapmak, işlemlerin başladığı veya takibe alındığı konusunda tarafınıza bilgi verilir.

Ancak verilen numarayı iyi bilmelisiniz çünkü son zamanlarda bankalardan aradıklarını ve yasal faizlerin ödenmesi gerektiği gibi bilgileri vererek dolandırıcılık yapılmaktadır. Bunlara karşı önlem almanız ve haklarınız borçlarınızı ödeme planlarınızı iyi takip etmelisiniz. Tıpkı Hsbc Bankası gibi hiçbir banka sizden telefonda size ait bilgileri istemez çünkü bankada zaten sizinle alakalı olarak gerekli evrakların ve bilgilerin birçoğu mevcuttur.  Bu yüzden 0212 366 36 53 nolu telefon dışında hiçbir telefona borç takip sistemi ile alakalı olarak güvenmeyin ve bilgi vermeyin.

Bahsi geçen numara tarafından arandığınızda veya aradığınızda sizi müşteri temsilcisine yönlendirirler ve talep ettiğiniz bilgi ne ise o konuda aydınlatılırsınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ