HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 29 Ağustos 2019
  • 288 kez görüntülendi.
HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde HTC çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu yazışma numarasından HTC ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

HTC Müşteri Hizmetleri Numarası

Çin ve Tayvanlı şirketlere ilişkin olan Htc’nin belirli bir sahibi yoktur. Zira binlerce hissedara haizdir.

Htc diye anılan elektronik cihazlar üreten şirket kurulduğu yıl olan 1997’den beri bir çok başarılara imza atmıştır. İlk android akıllı telefonun Samsung’dan bile ilkin HTC fabrikalarından çıkmış olduğu gözden kaçırılmayacak bir gerçektir. İlk kurulduğunda daha çok notebook(laptop) üreticisi olarak piyasaya adını duyurmuştu. Ürettiği ilk Android telefondan sonrasında da Microsoft destekli ilk telefonu ve de 3G destekli ilk akıllı telefonu HTC şirketi üretmiş ve satışa sunmuştur. Dünya’nın ilk dokunmatik telefonunu da Htc şirketi üretmiştir.(ODM isminde HP ve de Palm marka parçalar aracılığı ile).

Htc şirketi, 2007’da hepimizin adını dahi daha evvelinde duymadığı yalnız arka plandaki dev akıllı telefon parçası üreticisi “Dopod İnternational”‘ı satın almıştır. Bunun sonrasında 2009’da “quietly brilliant” sloganıyla Dünya’ya sunulmuştur. Pazarlarda fırtınalar estiren adını öteki firmalar içinde en üst sıraya taşıyan Htc şirketi ilk pazarlama kampanyasını yapmış olduğu 2009’dan bu yana onlarca akıllı telefon modelini piyasaya sunmuştur.

2010 senesinde ABD’nın ürettiği ilk 4g telefonunu piyasaya sürmüştür(HTC Evo 4G adıyla). Gene aynı yılda Çinli ortağı “China Mobile” ile anlaşan HTC üretimini artık Çin üstünden gerçekleştirmeye adım atmıştır. Aynı yıl içinde 24.5 milyon cep telefonu satarak üstün dereceli kırmıştır.

2011 senesinde ise Samsung ve Apple’ın sonrasında Dünya’nın en büyük telefon üreticisi konumuna gelmiştir. Artık Amerikan Pazarının çoğunu o elinde tutuyordu.

Ne olduysa 2012 yılı ve sonrasında oldu. Firmaya bu yıllarda satışlar düştü. Satışlar Apple ve Samsung rekabeti sebebiyle allak bullak oldu. Şirket 2014’de resmen zarar belirtti. Rakipleri milyarlarca dolar kar açıklarken onun zarar açıklaması da birçok eleştiri mevzusu oldu.

İşte tam da burada değişen teknolojinin “pazarlama ve de reklamcılık” alanında öteki firmalara yenilmesi yatmaktadır. Günümüzde her ne kadar teknoloji gelişmiş olsa da halen bu yenilikleri kullanmasını bilen varlık, geniş halk kitleleri olduğundan “etiket“, “dış görünüş” ve de “marka imajı” oldukça önemlidir. Htc hep aynı imaja haiz bir şirket olarak liderliğini öteki firmalara bırakmak zorunda kalmıştır.

HTC Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 216 282 15 00 (09:00 – 18:00 Pzt – Cum)

Arama Terimleri: htc çağrı merkezi, htc yazışma, htc müşteri hizmetleri, htc telefon numarası, htc yakınma hattı, htc müşteri hizmetleri numarası, htc yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ