Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 11 Eylül 2019
  • 326 kez görüntülendi.
Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Huawei tam adıyla Huawei Technologies Co. Ltd, Çin’de kurulmuş bir teknoloji şirketidir. Huawei, dünyanın 170 ülkesinde satış ve pazarlama yapmakta ve iddalarına gore dünyada her 3 kişiden bir şahıs Huawei’nin üretmiş olduğu bir ürünü kullanmaktadır. Huawei dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon aygıt üretici niteliğini taşımaktadır.

Firmanın 170 bini aşkın çalışanı bulunmaktadır. Huawei’nin AR-GE merkezlerinin bulunmuş olduğu ülkeler şu şekildedir; Çin Halk Cumhuriyeti, ABD Birleşik Devletleri, Kanada, Birleşik Krallık, Pakistan, Fransa, Belçika, Almanya, Kolombiya, İsveç, İrlanda, Hindistan, Rusya ve Türkiye. Huawei; Akıllı Telefon, Tablet, Modem, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Çevre Birimleri, Bilgisayar Sistemleri, Telekomünikasyon alanlarında ürünler üretmekte ve teknik destek sağlamaktadır.

Huawei’nin 444’lü bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla Huawei marka herhangi bir cihanızda çıkan arıza ve sorunları bildirebilir, size en yakın Huawei ürün satış merkezini öğrenebilir, ürünler hakkında informasyon alabilir, size en yakın teknik servisi öğrenebilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca Huawei’ye iletebilirsiniz.

Huawei Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 79 88

Arama Terimleri: huawei kontakt detayları, huawei telefon no, huawei bağlantı tel, huawei canlı destek, huawei müşteri temsilcisi, huawei yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ