Huawei Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası

  • 15 Şubat 2018
  • 1.211 kez görüntülendi.
Huawei Müşteri Temsilcisi İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Huawei dünya çapında ürün satışı ve üretimi gerçekleştiren en büyük teknoloji şirketlerinden birisidir. Benzeri kategorilerde ürün üretimi ve satışı yapan en büyük rakibi Samsung’tur. Çin merkezli teknoloji şirketi global pazarda toplamda 170 ülkede satış ve pazarlama işlemleri yürütmektedir. Ayrıca şirketin paylaştığı bir iddiaya göre dünya genelinde her 3 kişiden birisi Huawei markasının üretmiş olduğu bir cihazı kullanmakta. Dünyanın en büyük ağ ve telekomünikasyon ürün üreticisi konumundadır.

Şirket 170.000’den fazla çalışanıyla hizmet vermektedir. AR-GE çalışmalarını yürüten merkezlerinin yer aldığı bazı ülkeler arasında Türkiye Cumhuriyeti ’de yer almaktadır. Başlıca çalışmaların yürütüldüğü Çin Halk Cumhuriyeti’nin yanı sıra ABD, İngiltere, Fransa ve Almanya gibi dünya devi ülkelerde yer almaktadır.

Huawei firması üretmiş olduğu ve piyasaya sürdüğü tüm cihazlar hakkında teknik destek imkânı sunmaktadır. Ülkemiz içinde aktif bir şekilde hizmet veren Huawei Çağrı Merkezi ekibi, cihazınızın modelini ve türünü belirtmeniz halinde sorularınızı yanıtlayacaklardır. Ayrıca şikâyet ve önerilerinizi de aynı hat üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Huawei Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Telefon Numarası:

444 79 88

Ayrıca şunu belirtmek isteriz ki, çağrı merkezine yalnızca hafta içi günlerde erişebilirsiniz. Resmi tatillerde çalışmayan ekip 09:00-18:00 saatleri arasında mesai yapmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ