İHA Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

  • 16 Temmuz 2019
  • 442 kez görüntülendi.
İHA Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İHA kısaca İhlas Haber Ajansı, 1993 senesinde kurulmuştur. Türkiye’nin ilk ve özel haber ajansı olma niteliği taşımaktadır. Gündemi en yakın şekilde takip eden İHA, en güncel haberlerle tüm halkı bilgilendirmektedir. İhlas Haber Ajansı, yurtiçi ve yurtdışında tam 145 noktada hizmet vermektedir. İhlas Haber Ajansı’nın 850’den fazla mensubu bulunmaktadır. İhlas Haber Ajansı günde averaj 2000 yazılı & görüntülü haber, 250 görüntü ve 3.500 fotoğraf üretmektedir.

Ulusal bazda Türkiye ve öteki ülkeler olmak suretiyle 650 kanalda içerikleri yayınlanmakta; gazete, mecmua, internet sayfası benzer biçimde gösterim organlarında 1.800 ayrı kuruluşu haber içerik hizmeti sunmaktadır. İHA, gelişmiş değişen teknolojinin nimetlerinden faydalanarak anlık ve en güncel şekilde haberleri tüm dünyaya ulaştırmaktadır.

İhlas Haber Ajansı’nın bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası ve Whatsapp suç duyurusu hattı bulunmaktadır. Çağrı merkezi numarası vasıtasıyla abonelik başvurusu yapabilir, yanlış haber hakkında itirazda bulunabilir, suç duyurusu yapabilirsiniz. Whatsapp suç duyurusu hattından ise görüntü, video, ses kaydı benzer biçimde medya dosyalarıyla destekleyerek ihbarlarınızı İHA’ya iletebilirsiniz. Ek olarak bu benzer biçimde bildirimlerinizi aşağıda bulunan bağlantı vasıtasıyla yapabilirsiniz.

İHA İhbar Hattı Numarası
0212 454 33 33

İHA Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0506 889 88 77

İHA İletişim Formu

Arama Terimleri: iha yazışma detayları, iha telefon no, iha bağlantı tel, iha canlı destek, iha müşteri temsilcisi, iha yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ