İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası

  • 12 Haziran 2019
  • 360 kez görüntülendi.
İlk Buluşma Telefon ve Whatsapp İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İlk Buluşma, 2017 yılının Haziran ayından bu yana FOX TV ekranlarında bulunan bir yarışma programıdır. İlk Buluşma bir latife programıdır. Programının sunuculuğunu Şinasi Yurtsever ve Sinan Çalışkanoğlu yapmaktadır. İzleyenleri gülmekten kırıp geçiren güldürü programı İlk Buluşma; yayınladığı günden bu yana oldukça sevilmekte, birçok şahıs tarafınca takip edilmektedir.

Programda kullanılan mekan tamamen program tarafınca hazırlanmış bir mekandır, dört bir yanda kameralar bulunmaktadır. Yanında birini getiren şahıs program ile anlaşmalı olarak sunucuların komutlarını uygulayarak karşısındaki adeta çıldırtmaktadır. Her verilen görevi yerine getirdiğinde para ödülü giderek katlanmaktadır.

Programın, İlk Buluşma programı WhatsApp kontakt numarası yada İlk Buluşma yarışması kontakt numarası benzer biçimde 0530’lu bir telefon numarası bulunmaktadır. Ek olarak aşağıda bulunan müracaat formu bağlantısı vesilesiyle yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz.

İlk Buluşma Programı Whatsapp Müracaat Hattı
0530 141 33 60

İlk Buluşma Başvuru Formu

Arama Terimleri: ilk buluşma kontakt detayları, ilk buluşma telefon no, ilk buluşma bağlantı tel, ilk buluşma canlı destek, ilk buluşma müşteri temsilcisi, ilk buluşma yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ