Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 09 Eylül 2019
  • 388 kez görüntülendi.
Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Index Bilgisayar doğrusu İndeks Bilgisayar Sistemleri Mühendislik Endüstri ve Tecim A.Ş. 1989 senesinde kurulmuş bilgisayar ürünleri ve bileşenlerini tedarik ve dağıtımını meydana getiren bir şirket olarak kurulmuş, faaliyetlerini sektörünün lideri konumunda sürdürmektedir. Index Bilgisayar dünya üstünde bulunan 200’den fazla markanın ürünlerini ülkemize getirip dağıtımını ve satışını üstlenmektedir.

Index Bilgisayar’ın ve grup şirketlerinin tamamının ürün kategorileri şu şekildedir; Masaüstü Bilgisayarlar, Dizüstü Bilgisayarlar, Sunucular, Yazıcılar, Çevre Birimleri, Oem Ürünleri, Yazılım Orta Boy Sistemleri, İletişim Ürünleri, Bilgisayar/Tablet Ürünleri, Telefon/Tablet Takıları, Sarf Malzemeleri, Taşınabilir Veri Depolama Medyası, Aksesuarlar, Kağıtlar, Kurumsal Ağ Sistemleri, Ağ Ekipmanları, Yapısal Kablolama Ürünleri, Kurumsal Santral Hizmetleri, Ağ Güvenliği Çözümleri, ADSL ve KOBİ, İletişim Çözümleri, Elektrikli Ev Aletleri, Oracle Çözümleri, Kurumsal Baskı Çözümleri, Servis Yedek Parça Çözümleri, OTVT Çözümleri, Lojistik Taşımacılık.

Index Bilgisayar’ın 0212’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle Index Bilgisayar ve grup şirketlerince tedarik edilen ürünler hakkında detaylı data sahibi olabilir, tüm sorularınızı sorabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Index Bilgisayar Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 331 21 21

Arama Terimleri: index bilgisayar kontakt detayları, index bilgisayar telefon no, index bilgisayar bağlantı tel, index bilgisayar canlı destek, index bilgisayar müşteri temsilcisi, index bilgisayar yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ