Instagram Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası

  • 16 Şubat 2018
  • 798 kez görüntülendi.
Instagram Müşteri Temsilcisi Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Instagram bireysel kullanıcılar çoğunlukta olmak üzere, ünlüler ve şirketler tarafından kullanılan en popüler sosyal medyalardan birisidir. Aldığı güncellemelerle birlikte sadece fotoğraf paylaşmaktan ibaret bir sosyal medya imajından uzaklaşarak mesajlaşma, video paylaşma ve canlı yayın yapabilme gibi birçok özellik eklenmiştir.

Bu kadar popüler bir sosyal medyanın artan kullanıcı sayısıyla birlikte, sorun yaşayan kişilerin sayısı da her geçen gün artmaktadır. Hesaplarına erişilmemesi, şifrelerinin çalınması veya parolanın unutulması gibi sıkça karşılaşılan problemler artmaktadır. Instagram bu tarz durumlar için destek hizmeti sağlıyor olmasına rağmen, bu destek telefon ile sağlanmamaktadır.

Yaşadığınız problemlerle ilgili olarak destek talep edebilmek ve Instagram Çağrı Merkezine ulaşabilmek için yardım sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor. Yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz tüm sorulara burada yanıt bulunuyor. Eğer listede yer almayan bir sorun yaşıyorsanız, mesaj yoluyla iletişime geçebiliyorsunuz.

Instagram Yardım Merkezi Müşteri Temsilcisi Sayfası:

Instagram Yardım Merkezi

Eğer listede yer almayan bir sorunla karşılaştıysanız, Instagram Çağrı Merkezi E-Mail Adresi:

press@instagram.com

Sayfamızda bulunan yorum gönderme bölümünden, her türlü soru ve sorununuzu yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince size yardımcı olarak yönlendirmeler sağlayacağız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ