iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 30 Ağustos 2019
  • 366 kez görüntülendi.
iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde iphone müşteri hizmetleri, iphone çağrı merkezi, iphone yakınma, iphone müşteri hizmetleri numarası şeklinde mevzular hakkında informasyon vereceğiz.

iPhone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Iphone, ortalama 11 yıl ilkin 9 Ocak 2007 tarihinde Steve Jobs tarafınca piyasaya sürülerek o dönemde teknoloji olarak büyük bir sükse elde etti. Iphone aynı başarısını devam eden yıllarda da sağlayarak her geçen gün kendini bir adım daha ileriye götürdü. Mobilde bir oldukça yeniliği başarıp telefon teknolojisini hep üst seviyelere taşıyan iphone ios işletim sistemini kullanarak rakiplerinden değişik bir avantaj elde etmeyi başarıyor. Senelerce ios mu android mi tartışmalarına takılmadan yoluna devam eden Iphone yüksek satış hacimlerini yakalayarak global tecim piyasasına ve marka değerinde üst sıralarda kendine yer buluyor. Tüm bu başarılarla beraber iphone telefonlarda bazı temel sorunlarla karşılaşılabilmektedir.

iPhone Wifi Problemi Bağlantı Hatası ve Çözümü

Iphone telefondan hücresel ağa ya da wifiye bağlanırken kimi zaman problem yaşanabilmektedir. Bu şekilde bir sorunla karşılaşıldığında ilk olarak 30 saniye tayyare modunu açıp açıp arkasından kapatarak yeniden bağlanmayı deneyiniz. Problem düzelmezse ikinci adım olarak bağlanmaya çalıştığınız wifi ağını unut seçeneğini tıklayarak wifi ağını unutma işlemini gerçekleştirin. Arkasından wifi ağına yeniden bağlanmaya çalışın. Bu işlem sonucunda da problem düzelmezse Ayaralar -> Genel -> Sıfırla adımlarını takip ederek Ağ Ayarlarını Sıfırlayın seçeneğini seçerek ağ ayarlarınızı sıfırlayın.  Tüm bu aşamalardan sonrasında probleminin düzelmesi gerekmektedir. Halen probleminin devam etmesi durumunda donanımsal problem ya da bağlanmak istediğiniz modem cihazında bir problem olabilir.

iPhone Aşırı Pil Tüketimi Problemi ve Çözümü

Iphone de sık karşılaşılan durumlardan bir diğeri de aşırı pil tüketimi sorunudur. Bu problem genel anlamda aleti fazla yoran uygulamaların cihaza yüklenmesi sonrasında ortaya çıkmaktadır. Çözüm olarak hangi uygulamanın cihazınızı yorduğunu bularak arka planda çalışmasını engellemelisiniz. Bu işlem için Ayarlar -> Pil kısmına giriş yaparak hangi uygulamanın cihazınızı ne kadar yorduğunu inceleyiniz. Sık kullanmadığınız uygulamaların telefon şarjını çokça tükettiğini fark edebilirsiniz. Cihazınızı yoran uygulamaları belirledikten sonrasında Ayarlar -> Genel -> Arka plan uygulama yenileme adımlarını takip ederek belirlediğiniz uygulamaların arka planda çalışmasını engelleyiniz.

Unutmadan belirtelim ki iphone sorunlarını en aza indirgemek için güncellemeleri devamlı takip ediniz. Ek olarak güncellemeden ilkin telefonunuzun yedeğini almayı sakın unutmayınız.

iPhone Müşteri Hizmetleri Numarası

iPhone Müşteri Hizmetlerini ücretsiz bir şekilde durağan(durgun) hattan arayabilirsiniz. Eğer durağan(durgun) hattınız mevcut değilse iPhone Müşteri Hizmetlerine cep telefonunuzdan mahalli ücretler karşılığında belirtilen numaradan ulaşabilirsiniz.

iPhone Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
00800 448 829 878 (durağan(durgun) hat-ücretsiz)
0 (216) 282 15 11 (cep telefonu iletişim-yerel ücretler)

Arama Terimleri: iphone müşteri hizmetleri, iphone çağrı merkezi, iphone telefon numarası, iphone yakınma, iphone teknik servis numarası, iphone yazışma, iphone müşteri hizmetleri numarası, iphone yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ