iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma

  • 02 Şubat 2018
  • 1.306 kez görüntülendi.
iş bankası müşteri hizmetleri direk bağlanma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Neredeyse hayatımızın her evresinde bankalara ihtiyaç duyarız. Teknolojinin de ilerlemesi ile artık banka kuyrukları ya da gününüzün çoğunu bankada sıra bekleyerek geçirmek zorunda olmayacağınız bir dönemdeyiz. İnternet bankacılığı ve telefon bankacılığı sayesinde işlemler çok daha kolay ve hızlı halledilebilir olmuştur.

Özellikle İş Bankası bu konularda oldukça gelişmiş ve çözüm odaklı çalışmaktadır. Telefon bankacılığı sayesinde şubelere gitmeden ve sıra beklemeden, havale, virman, eft, fatura ödeme ve hatta kredi ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tam da bu noktada aklınıza ilk gelecek sorunun İş bankası müşteri hizmetlerine direk bağlanmanın nasıl olacağı olduğunu biliyoruz. Elbette iş bankası zamana değer veren tüm müşterileri için hızlı ulaşılır olma yolunda da kendini geliştirmiştir.

Bu sayede dakikalar boyunca telefonda beklemek zorunda kalmayacaksınız. Öte yandan hızlıca işlemlerinizi gerçekleştirecek ve ayrıca banka durumunuzu a takip edebileceksiniz. 7 ve 24 saat bu hizmetlerden yararlanabileceksiniz. Tek yapmanız gereken ise doğru numaraları tuşlamak olacaktır.

İş Bankası Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanmak İçin Yapmanız Gerekenler

  • Öncelikle 444 02 02 telefon numarasını arayarak çağrı merkezine bağlanmalısınız.
  • Ya da 0850 724 06 76 numarasından da İş bankası çağrı merkezine bağlanabilirsiniz.
  • Geçerli iletişim numaralarını aradıktan sonra karşınıza sesli yanıt sistemi çıkacaktır.
  • İŞ bankası sesli yanıt sistemine bağlandığınız anda ilk iş 0’ı tuşlayın ve bu kadar basit bir işlem ile İş bankası Müşteri temsilcisine bağlanın.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ