İşbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 27 Nisan 2019
  • 302 kez görüntülendi.
İşbank Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Türkiye İş Bankası, en oldukca tercih edilen bankalardan biri. Bankanın müşterilerinden biriyseniz ya da bankanın ürün ve hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız değişik müşteri hizmetleri yöntemlerini kullanarak informasyon alabilirsiniz. Bireysel ve ticari web şubesi, İşCep, İş Tablet, Maximum Mobil ve telefon şubesini ergonomik bir halde kullanabilirsiniz. İşbank müşteri hizmetleri telefon numarası 0850 724 0 724 şeklindedir.  Yurt dışından aramalar için de aynı numaranın başına +90 kodunu ilave ederek kullanabilirsiniz.

işbankası müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası

Telefon şubesi için numaranızı bankaya bildirip, her seferin kart numarası ve aynı detayları kullanmaktan kurtulabilirsiniz. Öteki durumlarda kart numaranızı ya da T.C. numaranızı vererek bankacılık sistemine dahil olmanız gerekiyor. Bununla beraber telefon şubesini kullanacaksanız ve tüm bankacılık işlemlerinizi yapmak istiyorsanız 6 haneli müşteri numaranız ve belirlenen şifreniz ile birlikte sisteme giriş yapmanız lazım. Bu şekilde oldukca daha ergonomik şekilde hem bireysel hem de ticari işlemlerinizi yaptırabiliyorsunuz. Ayrıca, şifrenizi almak için de  telefonla müşteri hizmetlerine bağladıktan sonrasında, müşteri şifresi ve ticari gizyazı alma menüsü kullanmalı ve buradan da geçici müşteri şifresi belirle sekmesini kullanmalısınız. Bunun içi 5,1 ve 1 tuşlarına basarak istediğiniz menüye ulaşabilirsiniz.

İşbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Numarası

Yapacağınız işlem ve talepleriniz için direkt müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız İş Bankası’nın kısa yollarını kullanabilirsiniz. Her bankanın telefon bankacılığında sesli yönlendirme sistemi olduğundan tuşlamalar yaparak, değişik menülere geçiş yapmış olup istediğiniz işleme ulaşabiliyorsunuz. Bunun olmaması için ve beklememek adına İşbank müşteri hizmetleri direk bağlanma numarası ile işlem yapabilirsiniz. Bunun için 444 02 02 ya da 0850 724 0 724 numaralarından birini kullandıktan sonrasında, direkt 0 tuşuna basmalısınız. Bu şekilde herhangi bir ek işlem yapmadan müşteri temsilcisine erişebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ