İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 16 Haziran 2019
  • 400 kez görüntülendi.
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat, 2013 yılından bu yana ekranlarda olan haber programıdır. Sabah kuşağının en oldukca izlenen ve önder sabah haber programı olan Çalar Saat, birçok şahıs tarafınca sevilip ilgiyle takip edilmektedir. Daha öncesinden programının sunuculuğunu Fatih Portakal yapmış, peşinden görevini İsmail Küçükkaya’ya devretmiştir.

Bundan önceki günün ve sabın en güncel ve en oldukca konuşulan haberlerini izleyenlerle buluşturan program gündemin sıcak gelişmelerini ilk olarak seyircileriyle buluşturmaktadır. Haftaiçi her sabah 07.15’de canlı olarak FOX TV ekranlarında gösterilen program, vatanımızda en oldukca izlenen programlardan biri olmuştur.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat programına ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası yada Whatsapp haber suç duyurusu hattı maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda sizlere belirttiğimiz etken e-posta adresi ve İsmail Küçükkaya’nın resmi Twitter profili ile mesajlarınızı İsmail Küçükkaya’ya bildirebilirsiniz.

İsmail Küçükkaya ile Çalar Saat İletişim Mail Adresi
calarsaat@fox.com.tr

İsmail Küçükkaya Resmi Twitter Adresi

Arama Terimleri: ismail küçükkaya ile çalar saat yazışma detayları, ismail küçükkaya ile çalar saat telefon no, ismail küçükkaya ile çalar saat bağlantı tel, ismail küçükkaya ile çalar saat canlı destek, ismail küçükkaya ile çalar saat müşteri temsilcisi, ismail küçükkaya ile çalar saat yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ