İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 08 Eylül 2019
  • 578 kez görüntülendi.
İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İstanbul Bilişim, 2002 senesinde katılmış olduğu teknoloji fuarı ile beraber bilişim sektöründe adını duyurmaya adım atmıştır. Her geçen gün hızla büyüyen İstanbul Bilişim birçok şahıs tarafınca tercih edilen bir teknoloji sitesidir. 2009 senesinde en oldukça tercih edilen ve en oldukça satış meydana getiren teknoloji şirketi ünvanına haiz olmuştur. İstanbul Bilişim, ülkemizin en detaylı e-ticaret sitelerinden birine haiz olması bir yana Airport AVM ve Çağlayan’daki şubeleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

İstanbul Bilişim’de bulunan ürün kategorileri genel olarak şöyledir; Telefon / Cep Telefonu, Bilgisayar, Görüntü & Ses, Ev Elektroniği, Isıtma ve Soğutma, Beyaz Eşya & Mutfak, Foto & Kamera, Spor / Outdoor, Oyun Konsolları, Saat, Kozmetik / Kişisel Bakım, İstanbul Style Shop, Yapı Market / Bahçe, Ofis Makineleri, Anne/Bebek/Oyuncak, Oto Aksesuar, Ergonomik Ürünler, Işıldaklar, Temizlik Malzemeleri.

İstanbul Bilişim’in 0850’li bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezine haftanın her günü saat 09.00 ile 21.00 saatleri içinde ulaşabilir; siparişinizin duruma hakkında informasyon alabilir, iade ve değişiklik hakkında destek alabilir; talep, soru, tavsiye, görüş ve şikayetlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

İstanbul Bilişim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 333 0912

Arama Terimleri: istanbul bilişim kontakt detayları, istanbul bilişim telefon no, istanbul bilişim bağlantı tel, istanbul bilişim canlı destek, istanbul bilişim müşteri temsilcisi, istanbul bilişim yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ