İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 14 Mayıs 2019
  • 75 kez görüntülendi.
İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

İstanbul Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İstanbul genelinde vatandaşların gereksinimlerini karşılamak ve şehrin daha iyi koşullarda vatandaşların yaşamını sürdürmesi için uygun hale getirilmesi adına yapılacak çalışmaların yürütülmesini sağlamaktadır. İstanbul’da bulunan tüm ilçeler ve mahalleler büyükşehir belediyesi kapsamında yer verilmiştir. Her belediyenin bir başkanı olduğu şeklinde Büyükşehir Beleyesi tamamından sorunlu olmaktadır. Belediyenin hizmet kapsamında bayındır hizmetleri, acil hizmetler, data hizmetleri, toplumsal hizmetler, ulaşım hizmetleri kapsamında emek harcama yapılmaktadır. Bilhassa İstanbul’un daha iyi koşullarda vatandaşlara imkanlar sağlaması adına yol, elektrik, su, konut şeklinde pek oldukca değişik çalışmanın yönetilmesi sağlanmaktadır.

İstanbul sınırları içinde kalan bölgenin sorumluluğu İstanbul Büyükşehir Belediyesine aittir. Geniş hizmet kapsamı ile çalışan belediye bilhassa İstanbul’un gelişmesine katkı sağlamaktadır. Büyükşehir belediye başkanı tarafınca yönetilmektedir. Değişik departmanlar üstünden verilen hizmetler yardımıyla vatandaşların her talebi karşılamaktadır. Bilhassa yapılacak olan her türlü çalışmada belediyeden izin alınması gerektiğinde lüzumlu müracaat işlemlerinin yapılmasıyla yürütülen emekler sonucunda vatandaşlara hizmet verilmektedir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi Saraçhane’de bulunmaktadır. Merkezi üstünden vermiş olduğu hizmetler yardımıyla İstanbul’un her noktasında vatandaşların daha iyi koşullarda yaşamlarını sürdürebilmesi ve düzenin sağlanabilmesi için lüzumlu emekleri yapılmasını sağlamaktadır.

Büyükşehir Belediyesi Hizmetleri

Geniş hizmet alanıyla vatandaşlara destek olmak adına çalışmalarını sürdüren İstanbul Büyükşehir Belediyesi kesintisiz olarak vatandaşlar için çalışmalarına devam etmektedir. Meydana getirilen çalışmaların kapsamı bilhassa İstanbul’u daha da geliştirmek ve daha üst düzey koşullarda yaşama imkanı sunmak için yapılmaktadır. Bundan dolayı değişik hizmet seçenekleri üstünden meydana getirilen emekler sonucunda vatandaşların yaşamlarını sürdürebilmeleri için lüzumlu tüm çalışmaların yapılması sağlanmaktadır. Büyükşehir belediyesi sınırları içinde olan vatandaşlar hizmet almak için belediyeye bağlı olmaları durumunda ilçe belediyelerinde yada büyükşehir belediyesinden kesintisiz bir halde hizmet alabilirler.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin çağrı merkezi yazışma numarası, faks numarası ve adres detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ulaşarak talep, düşünce ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından yaşamış olduğunuz sıkıntıları, İBB ile alakalı düşüncelerinizi bizimle de paylaşabilirsiniz.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
(0212) 455 13 00
(0212) 449 4000

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Faks Numarası
(0212) 455 2700

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi
153

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Adres
Kemalpaşa Mahallesi, Şehzadebaşı Caddesi, No: 25, Belediye Başkanlığı Binası, Pk: 34134, Saraçhane, Fatih, İstanbul, Türkiye

Arama Terimleri: istanbul büyükşehir belediyesi yazışma, iistanbul büyükşehir belediyesi telefon numarası, istanbul büyükşehir belediyesi çağrı merkezi,istanbul büyükşehir belediyesi adres, istanbul büyükşehir belediyesi faks numarası, istanbul büyükşehir belediyesi  bağlantı tel, istanbul büyükşehir belediyesi yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ