İşte Benim Stilim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 19 Haziran 2019
  • 38 kez görüntülendi.
İşte Benim Stilim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İşte Benim Stilim, Production House’nin yapımcılığını üstlendiği TV8’de gösterilen moda yarışmasıdır. 2014 yılından beri ekranlarda olan program tüm halk tarafınca en fazlaca izlenen ve en fazlaca beğenilen programlar içinde girmeyi başarmıştır. En başından beri sunuculuğunu Öykü Serter yapmaktadır. Yarışmanın jürileri şu şekildedir; Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Nur Yerlitaş. Ek olarak eleme gecelerinde ek olarak jüriye Kerimcan Durmaz ve Uğurkan Erez katılmaktadır.

İşte Benim Stilim’de  yarışmacılar kendilerine gore bir konsept belirleyip, modasını konuşturmaktadır. Yada yarışmanın belirlediği konsept üstüne öteki yarışmacılarla kıran kırana yarışmaktadır. Günümüzde hepimiz tarafınca konuşulan yarışmada her gün bir başka vaka olmaktadır.

İşte Benim Stilim’in maalesef bir çağrı merkezi numarası bulunmamaktadır. Sizlerde İşte Benim Stilim’e katılıp kendi stilinize güvenip öteki yarışmacıları geride bırakıp birinci olmayı düşünüyorsanız aşağıda vereceğimiz bağlantı vesilesiyle müracaat formuna ulaşabilir, yarışmaya başvuruda bulunabilirsiniz. Ek olarak İşte Benim Stilim’e aşağıda vereceğimiz WhatsApp yazışma telefon numarasından da müracaat yapabilirsiniz. Başvurunuzda fotoğraf, video, ses kaydı şeklinde medya dosyaları kullanabilirsiniz.

İşte Benim Stilim Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0531 278 08 03

İşte Benim Stilim Başvuru Formu

Arama Terimleri: işte benim stilim yazışma detayları, işte benim stilim telefon no, işte benim stilim bağlantı tel, işte benim stilim canlı destek, işte benim stilim müşteri temsilcisi, işte benim stilim yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ