İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 19 Mayıs 2019
  • 92 kez görüntülendi.
İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

İstikbal şu demek oluyor ki İstikbal Mobilya 1957 senesinde Boydak Tüm ortaklık’be bağlı olarak Kayseri’de kurulan mobilya şirketidir. Gene aynı holdingin haiz olduğu Bellona ile kardeş markalardır. İstikbal, Türkiye’nin her metrekaresinde hizmet vermekte, dünya üstünde ise 70’den fazla ülkede bulunan 1100’den fazla mağazasıyla hizmet vermektedir.

İstikbal’in genel politikası tüketici odaklı bir politikadır. Satış sonrası hizmeti, kalitesi, geniş ürün çeşitliliği, yenilikçi tasarım ve çözümleriyle İstikbal günümüzde en gözde mobilya markalarından birisi haline gelmiştir. Rahatlık ve kaliteden asla taviz vermeden geliştirdiği mobilya tasarımlarıyla standartın üstünde bir hizmet sunmaktadır.

İstikbal’in 444’lü bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle İstikbal ürünleri hakkında tüm detaylı detayları alabilir, satış sonrası ürününüzle ilgili problemlerinize çözüm bulabilir, size en yakın İstikbal satış noktasını öğrenebilir ve size en yakın destek servis numarasını öğrenebilirsiniz. Ek olarak hem bu hat üstünden hem de aşağıda bağlantıda verdiğimiz yazışma formu vesilesiyle İstikbal’e talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

İstikbal Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 33 44

Arama Terimleri: istikbal yazışma detayları, istikbal telefon no, istikbal bağlantı tel, istikbal canlı destek, istikbal müşteri temsilcisi, istikbal yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ