İzgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 03 Haziran 2019
  • 64 kez görüntülendi.
İzgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Doğalgaz, son yıllarda devletimizde oldukça yaygınlaşmış; kullanım kolaylığı, ekonomik olarak tutarları, güvenli oluşu ve tamamen tabiat dostu olması ile birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Günlük gereksinimlerimizi sağlayabilmemiz için varolması ihtiyaç duyulan etkenlerin baş sıralarında doğalgaz gelir.

Ülkemiz genelinde evlerimize kadar gelen doğalgazın satımı ve dağıtımını meydana getiren firmalar bölge bölge ayrılmıştır. 1992 senesinde kurulmuş olan İzgaz; Kocaeli kısaca İzmit ilimizde hizmet veren bir enerji dağıtım kuruluşudur. İzgaz, Kocaeli bölgesindeki doğalgaz dağıtımından, satışından ve desteğinden görevli bir firmadır.

İzgaz’ın 444’lü ve üç haneli birer çağrı merkezi kontakt telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla abonelik açma işlemleri hakkında data alabilir, ödenmemiş faturanızı sorgulayabilir, size yakın İzgaz hizmet bürosunun bilgilerine ulaşabilir, arıza bildiriminde bulunabilir, aboneliğiniz hakkında data alabilir; talep, soru, tavsiye ve şikayetlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

İzgaz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 33 41
187

Arama Terimleri: izgaz kontakt detayları, izgaz telefon no, izgaz bağlantı tel, izgaz canlı destek, izgaz müşteri temsilcisi, izgaz yakınma hattı, izgaz satmaca ödeme, izgaz kesinti, izgaz müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ