İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 24 Mayıs 2019
  • 661 kez görüntülendi.
İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

İzmirim Kart, 2016 senesinde İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafınca kent kartı projesi kapsamında kullanıma başlamış olan ulaşım kartıdır.

İzmirim Kart, İzmir Metro, İZBAN, ESHOT, vapur iskelesi şeklinde toplu taşıma araçlarında ödeme kartı olarak kullanılmaktadır. Bu araçlarda ödeme geçtiğiniz 90 dakika içinde bindiğiniz tüm toplu taşıma araçlarında parasız aktarma hakkını kullanabilirsiniz. Ek olarak İzmirim Kart’ı otoparklarda, Bisim noktalarında, Teleferik, Naturel Yaşam Parkı, Buz Pisti, Akıllı Wc şeklinde İzmir Belediye’sine ilişkin bir çok hizmette ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.

İzmirim Kart’ın bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır, bu çağrı merkezi vasıtasıyla online ödeme esnasında karşılaştığınız sorunlara, kartınızla ilgili tüm sorunlara çözüm bulabilir; talep, tavsiye, yakınma ve sorularınıza cevap alabilirsiniz. Ek olarak web sitelerinde bulunan yazışma formu vasıtasıyla da iletişime geçebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda belirtilen bağlantılar vasıtasıyla İzmirim Kart’ınıza bakiye yüklemesi yapabilir, kart başvurusunda bulunabilir ve kart bakiyenize ulaşabilirsiniz.

İzmirim Kart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0232 320 0 320

İzmirim Kart İletişim Formu

İzmirim Kart Bakiye Yükleme Sayfası

İzmirim Kart Başvuru Sayfası

İzmirim Kart Bakiye Sorgulama Sayfası

Arama Terimleri: izmirim kart yazışma detayları, izmirim kart telefon no, izmirim kart bağlantı tel, izmirim kart canlı destek, izmirim kart müşteri temsilcisi, izmirim kart yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ