Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Eylül 2019
  • 521 kez görüntülendi.
Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İnternet çağının gelmesiyle beraber birçok şirket web hizmetini sunabilmek için rekabet içine girdi. Bu rekabet ortamında her bir şirket yeni tarifeler ve yeniliklerle bu pazarın içinde kalmaya ve üst sıralara yükselmeye çalıştı. Kimi şirket AKN’yi kaldırırken kimi web hizmetiyle beraber TV hizmetini de sundu. Kimi şirket paketlerine parasız telefon seçeneğini ekledi. Öteki taraftan bazı firmalar tüm bu özellikleri tek bir paketin içinde tek faturayla müşterilerin kullanımına sundu. Bu firmalardan biri de Kablonet.

Uydunet 15 Aralık 2015 zamanı itibariyle yeni marka ve logo altında Kablonet adıyla hizmet vermeye başladı. Türksat Kablonet firmasıyla Kablonet, Kablo TV ve Kablo ses şeklinde bir oldukca hizmeti tek faturayla müşterilerine sunmaya başladı. Bu sayede fiber web, dijital tv hizmetini ve web üstünden parasız görüşebileceğiniz durağan(durgun) bir hattı tek faturayla uygun bir fiyatla hizmetinize sundu. Kablonet müşterilerine sürprizden uzak durağan(durgun) fiyat garantisini sunarken 100 Mbps’e kadar çıkan gerçek fiber web hizmetini taahhüt etmektedir.

Kablonet rakiplerine bakılırsa bir oldukca avantaja haiz olmaktadır. Ilk olarak kendi fiber kablosunu üreten tek şirket Kablonet olduğundan müşterilerine Kablo Tv hattı üstünden yüksek hızda fiber web, çanaksız şekilde uydu kanallarının izlenmesini ve web üstünden telefon görüşmelerini yapabilmesini sağlıyor. Ek olarak tüm bu hizmetleri aylık 39 TL ile 66 TL içinde değişin paketleriyle müşterilerine sağlıyor.

Kablonet’in 850’li çağrı merkezi, müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu kontakt bilgisinden Kablonet ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilir; talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Kablonet ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kablonet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 804 44 44

Kablonet Müşteri Hizmetleri Numarası
126

Arama Terimleri: kablonet müşteri hizmetleri, kablonet telefon numarası, kablonet bağlantı tel, kablonet yakınma var, kablonet çağrı merkezi, kablonet yakınma hattı, kablonet kontakt

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ