Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 05 Temmuz 2018
  • 3.068 kez görüntülendi.
Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Türkiye’de ilk otobüs firması olarak 1926 yılında faaliyete geçen Kamil Koç otobüs firması, sürekli kendini yenileyerek çalışmalarına devam etmiş, kurucusu olan Kamil Koç’un ilkeleri doğrultusunda yüzüncü yılına doğru adım adım ilerleyerek, üç kıtada büyük bir marka hedefi haline gelmiş, önemli ulaşım şirketlerinden biridir.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Şikayet Sitesi

Yüksek kalitede müşterilerine hizmet sunmayı hedeflemiş, kurulduğu günden bugüne kadar bir kez bile kontak kapatmadan 4 binden fazla çalışanı ile, bine yakın araç filosu,  66 il merkezi, 310 ilçe merkezi ve 800’den fazla satış noktasıyla büyümesini sürdürmektedir. Kamil Koç otobüs firması günde yaklaşık 1500 ana kalkış yaparak, yine günde ortalama 60000 yolcuya hizmet vermenin onurunu yaşamaktadır. Ayrıca yılda ortalama 400 bin sefer yaparak  15 milyondan fazla yolcu taşıyarak ülkemize değer katmaktadır. Kamil Koç otobüsleri Anonim Şirketi Türkiye’de en büyük 500 firma arasına girmeyi başaran önemli bir firmadır.

Kamil Koç Çağrı Merkezi Telefon Numarası Kaç?

Bu kadar gurur dolu tabloya sahip olan firma, müşteriler tarafından da çok değer verilerek müşteri hizmetleri telefon numarası not edilip, yolculuk zamanı gelince aranarak rahat yolculuğun keyfini çıkarmak istemektedirler. Bu bakımdan müşteri hizmetleri telefon numarası aranıp hizmetlerin gerçekleşmesi için bilinmesi gereken numara ise 444 0 562 Bu numara aradıktan sonra direkt müşteri hizmetlerine bağlanarak işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Ama öncesinde kısa yol tuşlarını bilmekte fayda var. İşlemleriniz daha kolay olur. Rezervasyon yapmak istiyorsanız 1 tuşuna, yaptığınız rezervasyonları bilete dönüştürmek istiyorsanız 2 tuşuna, biletlerinizi kredi kartı ile almak istiyorsanız 3 tuşuna, dış hat veya iç hat uçak bileti satın almak istiyorsanız 4 tuşuna, istek, şikayet ve önerileriniz için 5 tuşuna basacağınızı  bilirsiniz daha rahat bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

Kamil Koç ayrıcalıklı, elit bir ulaşım firmasıdır. Ulaşımda  Kamil Koç ile rahat bir yolculuk yapmak istiyorsanız 444 0 562 numaralı müşteri hizmetlerini aramayı unutmayınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ