KARACADAĞ SU Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 18 Nisan 2019
  • 350 kez görüntülendi.
KARACADAĞ SU Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Daima doğallıktan ve saflıktan yana olan Türk insanına uzun senelerden beri Türkiye’nin en naturel kaynak sularından önde gelen Karacadağ Suyunu son aşama hijyenik şartlarda, son teknoloji ekipmanlar ile donattığımız su doldurma fabrikalarımızda üretiyor ve sizlere Karacadağ Su adı altında ulaştırıyoruz. Hem suyumuzun deposu hem de işleme tesislerimiz son aşama temiz ve lüzumlu standartlara uygun olduğundan su daha ilk çıkmış olduğu andan itibaren el değmeden dolum tesislerimize geliyor ve sofralarınıza kadar bu doğallığı kaybetmeden ve herhangi bir dış etmen ile kirlenmeden ulaşıyor. Karacadağ Suyunun deposu, Türkiye’nin güzide illerinden önde gelen Şanlıurfa’nın Siverek ilesine bağlı Karacadağ bölgesindedir. Türkülere bile mevzu olan bu suyun geçmişini gelin bir de siz düşünün.

Organik kaynağından çıkmasından üretim tesislerimize gelmesine, bu tesislerde dolum yapılmasından siz kıymetli tüketicilerimize ulaştırılmasına kadar her adımda lüzumlu izinlerimizin ışığında sizlere bu naturel suyu en hijyenik şekilde ulaştırma çabasında olan Karacadağ Su, suyun insan yaşamındaki önemini fazlaca iyi biliyor ve bu sebeple de dolum tesislerini devamlı bir denetim altında tutuyor. Son aşama teknolojik imkanlarla donatılmış üretim tesislerimizde hem kaynağından çıkan su lüzumlu çözümleme ve testlerden geçiriliyor hem de suyun doldurulacağı şişeler lüzumlu testlerden geçiriliyor. Sizin sağlığınızı tehdit edecek herhangi bir unsur kesinlikle atlanmıyor ve Karacadağ Su bu sayede ilk günkü doğallığıyla evlerinize kadar geliyor.

Karacadağ Su hakkında daha çok bilgiye haiz olmak ve ürünlerimiz hakkında detaylı araştırma yapmak isterseniz www.karacadagsu.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Hem de bizleri tesisimizde ziyaret etmek isterseniz Güllice Mah. Güllice Sok.No.100 Siverek /ŞANLIURFA adresinde hizmet vermekteyiz. Bizlere bununla beraber Karacadağ Su Çağrı merkezi 0414 552 00 00 ve 444 76 08 numaralı telefonlarımızdan ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ