Karavan Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 16 Haziran 2019
  • 41 kez görüntülendi.
Karavan Yarışması Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Karavan, atv ekranlarında gösterilen sabah kuşaklarının olmazsa olmaz programlarından birisidir. Programın genel konsepti yiyecek yapma yarışmasıdır. Karavan programının sunuculuğunu Didem Uğur’lu üstlenmektedir. Karavan yarışması hafta içi her gün 13.40’ta Atv ekranlarında siz kıymetli izleyenleriyle buluşmaktadır. Karavan yarışmasının büyük ödülü tam 50 bin Türk Lirası’dır.

Karavan yarışmasında iki ekip bulunur. Bu takımlar 5’er kişiden oluşur, bir takımda erkekler bir ekip da ise hanımefendiler vardır. Yiyecek yapma mevzusunda en büyük iddiaları olan 5 hanım ve 5 adam birbirlerine karşı kendi karavanlarında bir savaşım içindedir. Süratli, marifetli ve emin olan yarışmacılar hırsla yarışmaktadırlar. Yiyeceklerini icra eden yarışmacılar yiyeceklerini satmaktadır. Haftanın kazanan ekibi büyük ödüle yaklaştıkça, kaybeden takımından ise 1 şahıs yarışmaya veda edecektir.

Karavan yarışmasının bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Sadece aşağıda belirttiğimiz bağlantı vesilesiyle müracaat formuna ulaşabilir, formu eksiksiz doldurarak yarışmaya müracaat yapabilirsiniz.

Karavan Yarışması Başvuru Formu

Arama Terimleri: karavan yazışma detayları, karavan telefon no, karavan bağlantı tel, karavan canlı destek, karavan müşteri temsilcisi, karavan yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ