Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 24 Eylül 2019
  • 347 kez görüntülendi.
Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Karel

1900’ lü yılların sonunda komünikasyon oldukça mühim bir hale gelmiştir. Iletişim araçları kısa sürede gelişme göstermiştir. Artık ülkeler tam anlamı ile bir gelişim ile kendi komünikasyon ağlarını üretmeye adım atmıştır. Bilhassa devletlerin birbiri ile devamlı çıkar çatışması yaşamış olduğu bir ortamda; ülkelerin kendi sistem ürünleri olması oldukca daha mühim bir adım haline gelmiştir.

Tüm ülkelerin hızla kendi sistemlerini üretme anlayışı Türkiye’ ye de yayılmıştır. Türkiye, 1900’ lü yılların sonuna geldiği vakit Karel şirketi ile tanışmıştır. Karel, telefon santrali ve yazışma aracı ürünü meydana getiren şirket olarak karşımıza çıkar.

Karel Hakkında Data

Karel şirketi ilk kez 1986 senesinde piyasaya çıkmıştır. Türk firmaları içinde de piyasada uzun süredir varlığını sürdüren bir firmadır. Sektördeki en öncü firmaların önderlik yapar. Karel günümüzde yazışma sisteminin ne kadar mühim bulunduğunun farkındadır. Bundan dolayı de piyasadaki Türk şirket hâkimiyetini sürdürür. Ek olarak Karel müdafa sanayisi için de mühim bir firmadır. Şundan dolayı müdafa sanayisinin alt yapısını oluşturmada son aşama etkilidir.

Karel, Türkiye’ de elektronik santral alanında kendine bir Pazar yaratmıştır. Bu pazarda da PBX ürünlerinin satışını yapar. Bu anlayışı ve emek harcamaları ile Türkiye’ nin elektronik komünikasyon sistemine geçmesine öncülük etmiştir.

Karel’ in Kuruluşu

1986 senesinde kurulan Karel; o dönemden beri tesirini asla kaybetmemiştir. Hatta devamlı bir gelişme içinde bulunmuştur. Günümüzde piyasanın dev adları içinde yerini almıştır. Karel’ in kuruluşunda yalnız Türk ana para vardır. Bundan dolayı de % 100 yerli ana para ile üretilen oldukça mühim firmaların önderlik yapar.

Karel, Türkiye’ de en gelişmiş Ar – Ge olanağına haizdir. Bu yönü ile devamlı katlanarak büyüyen bir şirket haline gelir. Türkiye’ de süregelen piyasa alanı vakit içinde kapılarını dünyaya açmıştır. Şu an Karel, 30’ dan fazla ülke ürünlerini pazarlar.

Karel Ürünleri

Karel, yazışma pazarında önder firmadır. Bilhassa de PBX ürünlerinde bu liderlik açık ara farkla kendisini gösterir. Türkiye’nin yazışma devi Karel, vakit içinde değişik alanlardaki ürünleri ile de piyasada yerini sağlamlaştırmayı başarmıştır. Elektronik sistem üreticisi olan Karel, bu ağırlığını beyaz eşya alanında da göstermektedir.

Karel’in genel müdürlük telefon, faks, adres ve mail adresleriyle beraber 0850’li Karel Destek hattı ve Karel Destek mail adresi detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Karel ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz sorunları iletebilir ve çözüme kavuşturabilirsiniz. Ek olarak Karel ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Karel Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 252 55 75

Karel Satış, Data ve Destek Hattı
0850 252 55 75

Karel Satış, Data ve Destek Mail Adresi
mhb@karel.com.tr

Karel Genel Müdürlük
Karel Genel Müdürlük Adres
Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad.
Yzb. Kaya Aldoğan Sokak No:16
34394 Şişli / İstanbul

Karel Genel Müdürlük Telefon Numarası
+90 212 355 48 00

Karel Genel Müdürlük Faks Numarası
+90 212 275 40 01

Karel Genel Müdürlük Mail Adresi
mhb@karel.com.tr

Arama Terimleri: karel yazışma, karel mail adresi, karel çağrı merkezi, karel müşteri hizmetleri, karel bağlantı tel, karel şikayetimvar, karel yakınma hattı, karel genel müdürlük, karel destek hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ