KAREN MÜHENDİSLİK Telefon Numarası – İletişim Bilgisi

  • 20 Nisan 2019
  • 434 kez görüntülendi.
KAREN MÜHENDİSLİK Telefon Numarası – İletişim Bilgisi
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Alanında en iyi firmalardan kabul edilen Karen Mühendislik, siz kıymetli müşterilerine daima en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak amacıyla çıkmış olduğu bu yolda müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan ve son teknoloji kullanılarak ürettiği ürünleri müşterileri ile buluşturan bir firmadır. Bünyesinde çalışan onlarca teknik personel işlerinde son aşama ustalaşmış ve bir o denli da fedakâr olarak iş yapmaktadır. Firmamız bünyesinde üretilen ürünler son aşama kalitelidir ve hepsi garantilidir. Yalnızca satış yapılıncaya kadar değil satış sonrasında da satılan ürünler takip edilir ve herhangi bir problemde ya da yedek parça ihtiyacında firmamız lüzumlu işlemi gerçekleştirir.

 

Mühendislik uygulama ve üretim faaliyetleri kapsamında hizmet veren Karen Mühendislik ürünleri son teknoloji ile üretilmekte, işinde uzman olan kişiler tarafınca lüzumlu kontrolleri gerçekleştirilmekte ve tam anlamıyla kontrol edilip onaylandıktan sonrasında siz tüketiciler ile buluşturulmaktadır. Bu şekilde olduğundan de hem müşterilerimiz firmamızdan aldıkları ürünlerden oldukça memnun kalmakta hem de bizim müşteri odaklı çalışmamızdan son aşama memnun olmaktadırlar. Siz müşterilerimiz için ürettiğimiz 16 ton kapasiteli yükleme rampalarımız ile sevkiyatlarınızı oldukca daha rahat bir halde gerçekleştirecek ve bununla birlikte yükleme rampalarının kapasitesi sebebiyle işlerinizi oldukca daha süratli ve kolay bir halde yerine getirebileceksiniz. Ürettiğimiz bu yükleme rampaları portatif olup istediğiniz yere taşıyabilir ve sevkiyatlarınızı kolay gir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Karen Mühendislik, siz kıymetli müşterilerine Organize Endüstri Bölgesi 8. Cadde No:5 Merkez / BALIKESİR adresinde hizmet vermektedir. Firmamızla ya da ürünlerimizle ilgili sormak istediğiniz herhangi bir sorunuz olursa bizlere 0266 246 45 52 numaralı telefon aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Eğer siz de ileri teknoloji ile üretilen ürünlerimizi tecrübe etmek ya da firmamızla ilgili informasyon sahibi olmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ