Kariyer.net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 28 Eylül 2019
  • 375 kez görüntülendi.
Kariyer.net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Kariyer.net doğrusu Kariyer.net Elektronik Yayıncılık ve İletişim Hizmetleri A.Ş, 1999 yılından bu yana faaliyetlerine devam etmekte olan insan kaynakları, iş bulma platformudur. Ülkemizin ve sektörünün önder markası konumunda olan Kariyer.net, işe alım süreçlerinde yeni teknolojiler, bu süreç içinde iş veren ile iş arayanı buluşturan platform halindedir.

Bugüne dek bünyesinde toplamda 75 bini aşkın işveren, 24 milyonu aşkın özgeçmiş barındırmış; 13 tane ofisi ve 350 tane çalışanıyla faaliyetlerini son hızlıca devam etmektedir. Yalnız iş bulma hizmetleri ile değil, eğitim ve sertifika hizmetleri de vermektedir.

Kariyer.net’ın 0216’lı ve 444’lü birer çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezleri vasıtasıyla ilanlar hakkında detaylı informasyon alabilir, bir iş ilanı yayınlamak isterseniz bu mevzu hakkında detaylı informasyon alabilir, duyuru danışmanına ulaşabilir; talep, soru, düşünce ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz.

Kariyer.net Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 0 546
0216 468 76 00

Arama Terimleri: kariyer.net yazışma detayları, kariyer.net telefon no, kariyer.net bağlantı tel, kariyer.net canlı destek, kariyer.net müşteri temsilcisi, kariyer.net yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ