Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 26 Eylül 2019
  • 287 kez görüntülendi.
Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Merkezi Rusya’da bulunan ve 1997 senesinde Eugene Kaspersky tarafınca kurulan küresel siber güvenlik şirketi. Bilgisayar ve İnternet alanlarında güvenlik çözümleri sunuyor. Ağırlıkla anti-virüs, anti-spy, firewall (güvenlik duvarı), anti-spam ürünleri geliştiriyor ve pazarlıyor. Dünya pazarında bilhassa Anti-virüs yazılımı denildiğinde akla ilk gelen şirketlerden birisi olmayı başaran Kaspersky, günümüzde 400 milyondan fazla kullanıcıya hizmet veriyor.

400 milyon kullanıcının yanında, 270 bin kurumsal müşteriye hizmet veren Kaspersky, kurulduğu günden bu yana ilişkin olduğu alanda en iyilerden birisi. 3 binden fazla çalışanı ile Rusya başta olmak suretiyle Avustralya, Avusturya, Brezilya, Çin, Kanada, Fransa, Almanya, Hindistan, İsrail, İtalya, Türkiye, Ukrayna, Portekiz, Meksika, Polonya, Romanya, İspanya, Cenup Afrika, İsviçre, Birleşik Arap Emirlikleri, İsveç, İngiltere ve ABD Birleşik Devletleri’nde Kaspersky Lab ofisleri olarak hizmet veriyor. Derin İstihbarat bilgisiyle beraber deneyimli güvenlik uzmanları yardımıyla dünya üstünde devletleri, şirketleri, altyapıları ve bireysel kullanıcıları zararı dokunan yazılımlardan, keylogger ve trojan türevi virüslerden, reklam yazılımlarından ve birçok internet ağında karşılaşılan sorunlardan koruyor bununla birlikte yaratıcı çözümler sunuyor.  Kurumsal sistem güvenliği ve bilgilerin korunması mevzusunda da hizmet veren Kaspersky; ABD Birleşik Devletleri, Rusya, Avrupa Birliği ve Çin’de satın alınan 160’dan fazla patente haiz konumdadır.

Kaspersky Türkiye şubesinin telefon numarası bulunmaktadır. Ek olarak genel bilgiler, satış ve güvenlik için mail adresleri bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden irtibata geçerek Kaspersky’le ilgili talep, tavsiye ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz.

Kaspersky Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Kaspersky Türkiye Şubesi Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
Adres       : Ağaoğlu My Prestige, Barbaros Mah. Sarkaç Sok. No:1 Kat:11 Daire:91-92 Ataşehir, İstanbul, Türkiye

Telefon    : +90 216 688 82 28

Kaspersky Genel Bilgiler E-mail Adresi
info@kaspersky.com

Kaspersky Satış Detayları E-mail Adresi
oem@kaspersky.com

Kaspersky Web Sİtesi Güvenliği E-mail Adresi
forum@kaspersky.com

Kaspersky Bir Güvenlik Açığını Bildir E-mail Adresi
vulnerability@kaspersky.com

Arama Terimleri: Kaspersky yazışma detayları, Kaspersky telefon numarası, Kaspersky bağlantı tel, Kaspersky canlı destek, Kaspersky müşteri temsilcisi, Kaspersky yakınma hattı, Kaspersky tüketici ilişkileri danışma hattı, Kaspersky yazışma, Kaspersky çağrı merkezi, Kaspersky Türkiye şubesi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ