Kaybolan Çiçekler Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları

  • 19 Haziran 2019
  • 46 kez görüntülendi.
Kaybolan Çiçekler Telefon ve Whatsapp İhbar Hattı Numaraları
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
FOX TV ekranlarında canlı olarak sabah kuşağında gösterilen, İnci Ertuğrul’un sunuculuğunu yapmış olduğu ‘Kaybolan Çiçekler’ programı ocak ayından bu yana ekranlarda.

Türkiye’nin dört bir yanından süratli ve uzman ekip ekibiyle gelen yitik çocuk vakalarına gore vakası en detaylı halde araştırıp, ihbarları göz önünde bulundurarak kaybolan evlatları bulup ailelerine kavuşturan İnci Ertuğrul, son zamanlarda başarısıyla adını oldukça duyuruyor.

Kaybolan Çiçekler programının canlı gösterim suç duyurusu hattı ve WhatsApp üstünden suç duyurusu hattı numaraları bulunmaktadır. Video, ses kaydı, fotoğraf benzer biçimde belgelere sahipseniz Whatsapp suç duyurusu hattını kullanarak bu detayları hızlıca ekibe ulaştırabilirsiniz. Ekranda yitik ilanını gördüğünüz bir çocukla ilgili en küçük bilgiye bile sahipseniz bu suç duyurusu hatlarından bildirebilir, kaybolan bir yakınınız var ise bu numaralardan gösterim saati haricinde bile olsa ihbarda bulunabilirsiniz.

Kaybolan Çiçekler programına katılım aşağıdaki numaralar vasıtasıyla yapılmaktadır. Programın etken bir e-posta adresi bulunmamaktadır.

Kaybolan Çiçekler İhbar Hattı ve Canlı Gösterim Telefon Numarası
0212 284 60 60

Kaybolan Çiçekler Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0530 05 05 155

Arama Terimleri: kaybolan çiçekler kontakt detayları, kaybolan çiçekler telefon no, kaybolan çiçekler bağlantı tel, kaybolan çiçekler canlı destek, kaybolan çiçekler müşteri temsilcisi, kaybolan çiçekler yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ