Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 16 Haziran 2019
  • 35 kez görüntülendi.
Kelime Oyunu Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Kelime Oyunu, ilk olarak Kanal 1 ekranlarında seyircileriyle buluşan yarışma programıdır. Kanal 1’in isim ve haiz değişikliğinin arkasından kanalın adı Bloomberg TV olmuştur. Peşinden program yayından tamamen kaldırılmıştır. FOX TV’de yine yayınlanmaya süregelen Kelime Oyunu, kısa bir süre sonrasında tekrardan kaldırıldı. Programın sunuculuğunu Ali İhsan VAROL yapmaktadır.

Kelime Oyunu, 2017 yılının Mayıs ayından itibaren teve2 ekranlarında sevenleriyle buluşmaktadır. Programda yarışmacılara belirli bir süre verilir, her aşamada kelimede bulunan harf sayısı artar ve kelimeler zorlaşmaya adım atar. Program sunucusu kelimeyi tanımlayan minik bir izahat yapar ve yarışmacının bu kelimeyi bilmesini ister. Program hafta içi her gün saat 18.30’da teve2 ekranlarında sizlerle.

Kelime Oyunu programının bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda belirtmiş olduğumuz bağlantı vasıtasıyla Kelime Oyunu programına başvuruda bulunabilir, katılım sağlayabilirsiniz.

Kelime Oyunu Başvuru Formu

Arama Terimleri: kelime oyunu yazışma detayları, kelime oyunu telefon no, kelime oyunu bağlantı tel, kelime oyunu canlı destek, kelime oyunu müşteri temsilcisi, kelime oyunu yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ