Kiğılı Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 22 Nisan 2019
  • 242 kez görüntülendi.
Kiğılı Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Kiğılı Müşteri Hizmetleri – Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Kiğılı markasının adeta çıraklıktan patronluğa uzanan bir hikayesi var. Bilhassa adam giyimin en iyilerinden sayılan Kiğılı, en fazlaca tercih edilen markalardan da gösteriliyor. Sahibi 1943 Malatya doğumu olan Abdullah Kiğılı ek olarak Fenerbahçe kulübünde yöneticilik görevi yapmakta. Futbolla da arası iyi olan Abdullah Kiğılı, markasını periyodunun en iyilerinden yapmak için sıkı bir emek verme içinde. Türkiye’nin derhal her yerinde bulunan üretici fabrikaları ve mağazaları yardımıyla hem pek fazlaca kişiye iş imkanı elde eden hem de kaliteli ürünlerini tüm ülke ile buluşturan Kiğılı, ilk olarak yalnız pantolon ve gömlek üreterek hizmetine başladı. Kiğılı müşteri hizmetleri de müşterilerine sorunsuz hizmetler vermekte ve bu mevzuda da kaygı etmemelerini sağlamaktadır.

Kiğılı markası yıllara meydan okuyan yapısı ile ülkemizin dediğimiz şeklinde en fazlaca tercih edilen adam giyim markalarından sayılıyor. Dünya standartlarında üretim icra eden ve devamlı kaliteli ön planda tutan firmanın Kiğılı çağrı merkezi de aynı kalite ile hizmet gösteriyor. Yalnız bir yaş grubuna değil, değişik yaş gruplarına da hizmet veren markanın Türkiye’de 62 ilde 207 mağazası, dünya genelinde ise 24 mağazası bulunuyor. 1800 kişiye iş imkanı sunan şirket en önce Beyoğlu’nda hizmete girdi ve buradan adeta dünyaya yayılan bir Türk markası oldu.

Adam modasını Türkiye’den dünyaya taşımak isteyen marka olan Kiğılı telefon numarası nedir, Kiğılı kontakt bilgisi seçeneklerine iyi mi ulaşırım diye merak ediyorsanız sizlere hafta içi 08:00-19:00 içinde ve hafta sonu ise 09:00-19:00 aralarında emek verme gösteren 0850 250 1938 hat numarasını önerebiliriz. Üstelik firmanın web adresi üstünden online biçim göndererek de data sahibi olabilirsiniz. Marka ile ilgili ve mağazalar ile ilgili tüm sorularınızı internet sayfasında bulunan mail adresine mail göndererek de giderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ