Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 19 Haziran 2019
  • 1.269 kez görüntülendi.
Kim Milyoner Olmak İster Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
atv’de piyasaya sürülen ve sunuculuğunu Murat Yıldırım’ın yapmış olduğu Kim Milyoner Olmak İster, bir yarışma programıdır. Kim Milyoner Olmak İster, haftada 3 gün ekranlarda izleyenlerle beraber olmaktadır. Bu günler; pazartesi, çarşamba ve cumadır.

2014 senesinde Kenan Işık’ın elim bir kaza geçirmesi sonucunda birçok meşhur sanatçı Kenan Işık’ın yerine programı sunmuştur. En sonunda sunucu koltuğuna Murat Yıldırım oturmuştur. Kim Milyoner Olmak İster’de yarışmacılara çoktan seçmeli sorular sorulmaktadır. Yarışmadaki tüm soruları doğru cevaplayan yarışmacılara tam 1 milyon TL ödül verilmektedir. Yarışmada 4 çeşit joker hakkı bulunmaktadır. Bunlar; seyirciye sorma hakkı, telefonla yardım alma hakkı, yarı yarıya ve çift yanıt jokerleri.

Kim Milyoner Olmak ister yarışmasının bir çağrı merkezi telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Sadece yarışmaya müracaat yapmak için bir müracaat formu bulunmaktadır, bu müracaat formuna aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Ek olarak Kim Milyoner Olmak İster’e Whatsapp ile de müracaat yapabilirsiniz. Müracaat için 1 dakikalık bir videoda kendinizi tanıtmanız, niçin katılmak istediğiniz belirtmeniz gerekmekte. Peşinden Whatsapp vasıtasıyla göndermelisiniz.

Kim Milyoner Olmak İster Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0553 043 43 43

Kim Milyoner Olmak İster Başvuru Formu

Arama Terimleri: kim milyoner olmak ister kontakt detayları, kim milyoner olmak ister  telefon no, kim milyoner olmak ister bağlantı tel, kim milyoner olmak ister canlı destek, kim milyoner olmak ister müşteri temsilcisi, kim milyoner olmak ister yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ