Kısmetse Olur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 18 Haziran 2019
  • 42 kez görüntülendi.
Kısmetse Olur Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON




Kısmetse Olur, Seda Akgül’ün sunuculuğunu yapmış olduğu 2015 senesinde Kanal D ekranlarında başlamış olan evlilik programıdır. Programda, gelin ve damat adayları için hazırlanan 2 ayrı evde günde 12 saat geçirmesi istenir. Haftalık olarak bir oylama yapılır ve haftanın birincisi para ödülünü kazanmaktadır.

Kendilerine en benzer, en uyumlu eşi bulmak için programa katılan adaylar içinde her hafta birinci seçilir ve sonuncu programdan elenir. Elenen adayın yerine yeni bir aday gelmektedir. Oylamalar ekip içinde, SMS oylaması ve takımlar içinde yapılmaktadır. Oylamada 1.olan kadın ve adam aday, o hafta programdan elenemiyor ve 10.000 TL’lik ödülü haiz olmakta. Ek olarak yarışmayı kazanan çift için büyük ödül şu şekildedir; büyük bir organizasyonla düğün, ev, yurtdışında balayı ve takı setleri.

Kısmetse Olur programının maalesef bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmuyor. Sadece programa aşağıdaki bağlantıda bulunan müracaat formunu doldurarak başvurabilirsiniz. Ek olarak aşağıda verdiğimiz Whatsapp telefon numarası vasıtasıyla Kısmetse Olur’a videolu başvurunuzu iletebilirsiniz.

Ek olarak aşağıda bulunan 4 haneli SMS oylama numarası vasıtasıyla desteklediğiniz gelin yada damat adayına oy verebilir, haftanın birinciliği için adaya destekte bulunabilirsiniz.

Kısmetse Olur Whatsapp İletişim Telefon Numarası
0542 830 30 30

Kısmetse Olur SMS Oy Numarası
5100

Kısmetse Olur Başvuru Formu

Arama Terimleri: kısmetse olur yazışma detayları, kısmetse olur telefon no, kısmetse olur bağlantı tel, kısmetse olur canlı destek, kısmetse olur müşteri temsilcisi, kısmetse olur yakınma hattı, kısmetse olur oy numarası, kısmetse olur sms numarası

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ