Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Ekim 2019
  • 512 kez görüntülendi.
Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Kitapyurdu, 1985 yılından bu yana hizmet yayıncılık ve kitap işleri meydana getiren Repar Tanıtım İletişim Matbaacılık Ltd. Şti. şirketi tarafınca kurulmuştur. Kitapyurdu’nun genel amacı, hızla gelişen teknolojinin tüm nimetlerinden yararlanarak okuyucu-yayıncı-dağıtıcı problemlerine kökten çözüm sağlayarak, dakikalar içinde ve kolayca yüz binlerce kitabı en uygun şekilde müşterilerine sunmaktır.

Kitapyurdu’nda onlarca kitap kategorisinde aradığınız tüm kitapları bulabilir, güncel albümler bulabilir, e-book, film ve oyun şeklinde kategorilerde binlerce çeşitlilikte ürünü tek tıkla satın alabilir, kapınıza kadar isteyebilirsiniz. Kitapyurdu kitap severlerin olmazsa olmaz alışveriş sitesi olmuş durumdadır.

Kitapyurdu’nun 0212’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vasıtasıyla, Kitapyurdu üyeliğiniz hakkında tüm sorunlarınızı bildirebilir, ürün satın alım esnasında yaşadığınız sorunları bildirebilir, kargo ve ürünü teslim aldıktan sonraki yaşadığınız tüm problem ve sıkıntıları bildirebilirsiniz. Ek olarak hem bu hat üstünden hem de aşağıda bulunan bağlantı vasıtasıyla talep, görüş, tavsiye ve memnuniyetlerinizi Kitapyurdu’na kolayca bildirebilirsiniz.

Kitapyurdu Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 519 87 20

Kitapyurdu Mail Adresi
editor@kitapyurdu.com

Kitapyurdu İletişim Formu

Arama Terimleri: kitapyurdu yazışma detayları, kitapyurdu telefon no, kitapyurdu bağlantı tel, kitapyurdu canlı destek, kitapyurdu müşteri temsilcisi, kitapyurdu yakınma hattı, kitapyurdu müşteri hizmetleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ