KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 10 Temmuz 2019
  • 21 kez görüntülendi.
KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
KKTC Telsim, 1995 yılının Ağustos ayında kurulmuş, Ekim ayında ise abone alımına, faaliyetlerine adım atmıştır. Şimal Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin ilk GSM operatörü olma niteliğini taşımaktadır. 2006 senesinde Vodafone bünyesine dahil olmuştur. KKTC Telsim’in ortalama 340 bini aşkın abonesi bulunmaktadır. KKTC’de ki pazar oranı  %40’tır.

KKTC Telsim operatörü en güncel ve en yeni teknolojileri abonelerine bir araya getiriyor, müşteri memnuniyetine dayanan genel politikası ile her geçen gün verdiği hizmet ve kaliteyi arttırmaya devam etmektedir.

KKTC Telsim’in üç haneli ve 0392’li çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle kalan bakiyenizi sorgulayabilir, kalan kullanım hakkınızı öğrenebilir, tarifeler ve paketler hakkında informasyon alabilir, satmaca borcunuzu öğrenebilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

KKTC Telsim Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
548
+90 392 444 0 542

Arama Terimleri: kktc telsim yazışma detayları, kktc telsim telefon no, kktc telsim bağlantı tel, kktc telsim canlı destek, kktc telsim müşteri temsilcisi, kktc telsim yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ