Koçtaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 13 Nisan 2019
  • 454 kez görüntülendi.
Koçtaş Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Ülkemizin önde gelen yapı market zincirlerinden olan Koçtaş, 1955 senesinde ilk olarak inşaat projeleri için yapı malzemesi üretim ve toptan satış şirketi olarak İzmir’de kuruldu. Bugünkü şeklinde İKEA modeli büyük yapı market zinciri oluşumunu ise 1996 senesinde gene İzmir’de ilk mağazasını açarak kazanmıştır. İzmir’de açmış olduğu ilk mağaza sonrası, Antalya ve İstanbul’da da yeni mağazalar açarak büyümesinin ilk adımlarını atmış oldu. Halihazırda %50 ortaklığı Koç Tüm ortaklık bünyesinde bulunan Koçtaş’ın öteki %50 hissesi ise yapı market alanında dünyanın en büyük firmalarından olan Kingfisher grubuna aittir.

Koçtaş şirketi Türkiye’de 19 ilde toplam 49 mağazasıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Tüm Türkiye’deki Koçtaş mağazalarında, mobilya, bahçe peyzajı, banyo ve hela ürünleri, dekoratif ürünler, ev dekorasyon ürünleri, aydınlatma ve elektrikli ürünler, perde, halı, boya ve bunun şeklinde evinize lazım olan binlerce ürünü bulabilmeniz mümkündür. Müşterilerinin her açıdan oldukça çeşitli ve uygun fiyatlı ürünleri, kaliteli hizmet ve güleryüzlü satış prensiplerine uygun şekilde satın almasını misyon edinen Koçtaş, bununla birlikte Türkiye’de ev geliştirme alanında satış icra eden pazarın gelişmesini amaçlamaktadır.

Koçtaş hem mağazalarıyla hem de web sitesiyle müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Bunun yanında telefonla da alışveriş yapabileceğiniz şirket için, normal olarak ürün sonrası desteğe gerekseme duyabilirsiniz. Kimi zaman Koçtaş’tan aldığınız ürünlerde defo, değişik renk, değişik model şeklinde sorunlarla karşılaşıp Koçtaş yazışma numarasını arıyor olabilirsiniz. Ya da aldığınız ürünle ilgili herhangi bir soru ya da sorununuz olabilir. Sizlere Koçtaş ile ilgili tüm yazışma bilgilerini ve adreslerini ileteceğiz.

 

Koçtaş Genel Müdürlüğü ( Tüm Şikayetleriniz İçin )

Adres: Taşdelen Mahallesi – Sırrı Çelik Bulvarı No 5 Çekmeköy İSTANBUL

Telefon Numarası: (216) 430 03 00 – Fax Numarası: (216) 484 43 13

 

Koçtaş Müşteri Hizmetleri ( Telefonla Satış – Ürünler Hakkında Data Almak ve Sorular İçin)

0 850 209 5050

 

Koçtaş Mail ile İletişim İçin aşağıdaki adresten biçim doldurarak göndermeniz yeterlidir.

https://www.koctas.com.tr/kurumsal/bize-ulasin/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ