Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 17 Eylül 2019
  • 281 kez görüntülendi.
Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Bu makalemizde Koineks çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında informasyon vereceğiz. Bu yazışma numarasından Koineks ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

Koineks Müşteri Hizmetleri Numarası

Koineks, bir dijital para borsasıdır. Merkezi Türkiye’de olan, kripto paraların (Bitcoin/Litecoin/Ethereum/Dogecoin/Dash/Ripple) borsasıdır. Bu sistemi kullanan koineks kullanıcılarının, kripto paralarının alım satımına aracılık eden bir para piyasasıdır.

Koineks Nedir?

Koineks kullanıcıları, kendi hesaplarına koineks web sitesi üstünden, TL yüklerler hemen sonra bu miktar ile kripto ( BTC/LTC/Ethereum/Dogecoin/Dash/Ripple ) satın alabilirler. Tüm bu kripto ve TL alım satım işlemleri ise, koineks kullanıcısının belirlediği fiyatlar üstünden kolaylıkla gerçekleştirilir. Üstelik Koineks şirketi, belli bir kara para aklama politikasına haizdir. Kendine ilişkin AML politikası ile prosedürlere dayanarak gayrimeşru yatırımlara engel olmaktadır ve ört pas etmektedir.

Koineks Üyelik Başlatma

Koinkes sistemine üye olmak oldukça kolaydır ve parasızdır. Koineks web sitesi üstündeki, üyelik formunu dldurduktan sonrasında mail adresine gelen aktivasyon maili ile kolay bir halde üye olunmaktadır. Üyelik işlemlerini tamamladıktan sonrasında, istenilen işlemler yapılabilir. Etken hesaba TL ya da kripto paralar ( Bitcoin/Litecoin/Ethereum/Dogecoin/Dash/Ripple )yüklenebilir. Gene web sitesi üstünden koineks müşteri hizmetleri menüsünden kolayca iyi mi para yatırılacağı detaylı bir halde öğrenilebilir. Site üstünde TL yükleme menüsünden TL yüklenebilir. Para yatırma ve para çekme menüsünden ise yatırma ve çekme işlemi yapılabilir.

Koineks Adres ve Telefon Detayları

Koineks adres ve telefon bilgilerine kolaylıkla ulaşılmaktadır. Koineks teknoloji anonim şirketi ünvanı ile zorluk çekmeden ulaşılabilen bir şirkettir. Telefon ve adres detayları, web adresi üstünde bulunmaktadır. Telefon numarası: 90 212 909 0312, Adres detayları ise; Merkez Mah. Akar Cad. iTower Bomonti No:3 Şişli/İstanbul şeklindedir. E-Posta adresi ise : destek@koineks.com’dur. Koineks web sitesi üstünden fiyat bilgilerine de ulaşılabilmektedir. Herhangi bir mesele olması halinde ise gene web sitesi üstünden destek kısmından üyelik detayları girilerek, hangi mevzu hakkında mesele var ise belirtilir ise destek mesajlarına cevap verilmektedir. Bu sayede web üstünden kolay bir halde kripto ve TL alım satımı yapılabilmektedir. Koineks tüm bu işlemlere aracı bir kurum şeklinde destek olmaktadır. Ek olarak bir tek bitcoin değil öteki kripto paralar ile de işlem yapılması oldukça kolaylık sağlamaktadır.

Koineks Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90 212 909 0312

Koineks Mail Adresi
destek@koineks.com

Koineks Adres
Merkez Mah. Akar Cad. iTower Bomonti No:3 Şişli/İstanbul

Arama Terimleri: koineks çağrı merkezi, koineks yazışma, koineks müşteri hizmetleri, koineks telefon numarası, koineks yakınma hattı, koineks müşteri hizmetleri numarası, koineks yakınma

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ