Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim

  • 07 Haziran 2019
  • 290 kez görüntülendi.
Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu Çağrı Merkezi İletişim
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Meşhur isim Kadir Çöpdemir’in sunumuyla her Cuma akşamı saat 23:00’da TRT 1 ekranlarında gösterilen Kolaysa Sen Yap, yarışma programı olarak Cuma akşamlarımıza renk katıyor. Yarışmacılar dikkat ve artam gerektiren sıkıntılı oyunları oynarken, bir taraftan da sorulan soruları cevaplayarak zaman içinde yarış veriyor. 3 erli gruplardan iki değişik ekip kuruluyor ve iki ekip hem eğleniyor hem de 10.000 TL’ye varan para ödülünü kazanmak için kıyasıya rekabet gösteriyor.

Kadir Çöpdemir’un sunumuyla karşımıza çıkan Kolaysa Sen Yap, 3 etap ve 1 finalden meydana geliyor. İlk etapta yarışmacılar daha oldukca fizyolojik performansların öne çıkmış olduğu bir yarışma sergiliyorlar. Öteki etaplarda ise data ve beceriyi aynı anda kullanmak zorunda kalıyorlar. Hem sorulara yanıt veriyor, hem de sıkıntılı oyunları oynuyorlar. Son etap sonrasında en yüksek puana ulaşan ekip, finalde yarışma şansına haiz oluyor. Etaplar için tasarlanmış değişik, hemen hemen hiçbir yerde karşılaşmadığımız 20’den fazla oyun aksamları bulunuyor.  Bir de üstelik Kadir Çöpdemir’in görkemli sunumu ve ince komiklikleri var. Hem güldürmen, hem sanatçı, hem de sunucu Kadir Çöpdemir, yarışmacıları zorlayan bir öteki unsur. Eğlenceye doyduğumuz, adrenalin dolu bu program önceleri hafta sonları yayınlanırken şimdilerde Cuma akşamları gece yarısından bir saat ilkin, doğrusu saat 23:00’da seyircilerle buluşuyor. Her yaştan kesimin keyif alarak seyrettiği Kolaysa Sen Yap, TRT 1 seyircilerini eğlenceye doyurmaya devam ediyor.

TRT 1 ekranlarında eğlence ve komedinin üst limitlerde gezdiği Kolaysa Sen Yap yarışması için Başvuru formuna üstünden ulaşabilirsiniz. Yarışmaya katılma şansı elde edebilmek için aşağıdaki müracaat formunu eksiksiz ve doğru bir halde doldurmanız gerekmektedir.

Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu
Başvuru Formu

Arama Terimleri: Kolaysa Sen Yap yazışma, Kolaysa Sen Yap müracaat, Kolaysa Sen Yap Başvuru Formu, Kolaysa Sen Yap yorumları, Kolaysa Sen Yap müracaat iyi mi yapılır, Kolaysa Sen Yap telefon numarası, Kolaysa Sen Yap telefon

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ