Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 28 Haziran 2019
  • 24 kez görüntülendi.
Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Konya Şeker

Bir birleşke şirketi olan Konya Şeker vatanımızda yer edinen pancar üreticilerini bir araya getirmektedir. 1954 senesinde kurulan bu şirket tarımsal endüstri alanında büyük başarılara imza atmaktadır. Üreten Türkiye’nin sembolleri içinde yer edinen bu şirket 40 yıl süresince devlet tarafınca işletilmiş ve yönetim edilmiştir.

Özelleştirme

40 senelik kamu idaresinden sonrasında 1994 senesinde tamamen özelleştirilen bu şirket böylelikle pancar üreticileri kooperatifine ilişkin olmuştur. Bugüne dek teknoloji ile üretimi sıkı bir halde buluşturan bu şirket her geçen gün üretim kapasitesini daha da artırmıştır. Bu sayede de ürün çeşitliliğini de artırmayı başarmıştır.

Toplam Üretimde Aslan Oranı

Konya Şeker dünya pazarlarında bulunan teknolojileri ve data birikimlerini ülkemize getirerek ülkemizin üretimde aslan payını elde etmiştir. Bu kapsamda ülkemizin şeker ihtiyacının toplam %22’sini karşılayan Konya Şeker bu sayede geniş istihdam alanı da oluşturmaktadır. o şekilde ki direkt 10 bin kişiden fazla kimseyi çalıştıran Konya Şeker bununla beraber çiftçilerimizi de sözleşmeli olarak çalıştırmaktadır.

Besin Sektörü

Konya Şeker bir tek şeker üretimi ile kendisini sınırlamamıştır. Bu kapsamda birçok değişik yerde kampüsler oluşturan Konya Şeker birçok markayı da bünyesinde barındırmaktadır. Bunlar arasından Torku, Direkt ve Konya Şeker başı çekmektedir. Ürettiği ürünlerin kaynaklarının ülkemizin öz kaynakları olması firmanın önemini daha da artırmaktadır. Bununla beraber dünyada fazlaca azca sayıda fabrikada bulunan teknolojilerin ülkemize getirilerek üretim yapılması da bu fabrikanın önemini daha da artırmaktadır.

Şirket bununla beraber ziraat ve hayvancılık ile enerji sektörlerinde de etkinlik göstermektedir. İşte bu sebeple ülkemize katmış olduğu değerlerin yadsınamayacak derecede fazla bulunduğunu ifade edebiliriz. üstelik tüm bunlara karşın durmayan Konya Şeker yatırımlarına her geçen gün yenilerini de eklemeye devam etmektedir.

Konya Şeker’in telefon numarası, faks numarası, mail adresi, adres detayları ve çağrı merkezi kontakt numarası bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden Konya Şeker ile iletişime geçerek talep, düşünce ve şikayetlerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Konya Şeker ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Konya Şeker Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
444 75 50

Konya Şeker Telefon Numarası
+90 332 324 03 53

Konya Şeker Faks Numarası
+90 (332) 324 03 45 – 46

Konya Şeker Mail Adresi
konyaseker@konyaseker.com.tr

Konya Şeker Adres
Beyşehir Yolu Üstü No : 47 42080 Meram, KONYA

Arama Terimleri: konya şeker kontakt, konya şeker çağrı merkezi, konya şeker telefon numarası, konya şeker faks numarası, konya şeker 444lü numara, konya şeker müşteri hizmetleri, konya şeker yakınma hattı, konya şeker bağlantı tel

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ