Koton Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

  • 10 Nisan 2019
  • 77 kez görüntülendi.
Koton Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Koton aar Türkiye’nin en popüler yerli giyim markalarından biridir. İlk kez kapılarını 1988 senesinde müşterilerine satış yapmak amacıyla İstanbul’da açan Koton bu açılıştan ortalama 7 yıl sonrasında üretim ve tasarıma odaklanmak için organizasyon bazında bir değişime gitti.

1996 yılına gelindiğinde ilk kuruluşunun üstünden ortalama 8 yıl geçtikten sonrasında Türkiye dışına da açılmaya kabul eden şirket, bol miktarda Türk’ün yaşamış olduğu Almanya’da ilk yurtdışı mağazasını resmen açtı. Münihte oluşturulan bu mağazanın peşinden ise 1999 senesinde birçok yabancı markada olduğu benzer biçimde franchise sistemini hayata geçirip büyümeye karar verdi. 2001 senesinde ürün çeşidi artırılarak, tasarım ekibi genişletildi ve büyük ölçekli mağazalar açmaya başlandı. 2002 senesinde Avrupa dışına da mağaza açmak için girişimlerde bulunan Koton şirketi Ortadoğuda ‘da mağazalar açtı. Ortadoğuyla beraber balkanlar ve Rusya’da Koton mağazalarının açıldığı öteki yerlerden oldu.

2005 yılına gelindiğinde vatanımızda toplamda 100 mağaza sayısına ulaşan Koton şirketi, aynı başarısını dünyada da devam ettirerek yurtdışında 39 mağaza rakamına ulaştı. 2009 senesinde Türkiye’nin en kıymetli 26. markası olma başarısı gösterdi. 2014 senesinde ise Koton, Türk süper markalar sıralamasında kendine yer buldu. Devamlı kendini yenileyip yenilikçi ve teknolojik bir moda ortaya çıkarmayı hedefleyen Koton, 2023 yılına gelindiğinde 5 kıtada etkinlik gösteren ve en beğenilen koleksiyonlara haiz tekstil şirketi olmayı amaçlıyor. Bu kadar popüler bir marka olduğundan sizlere tüm görüş, tavsiye ve şikayetlerinizi bildirmek amacıyla Koton ile ilgili tüm yazışma bilgilerini aktaralım.

 

Koton Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası:

0850 208 71 71

Koton Genel Müdürlük Telefon Numarası:

0090 212 331 33 00

Koton Genel Müdürlük Adresi:

Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu. Çelik İş Merkezi Koton Genel Müdürlüğü Sarıyer / İstanbul

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ