Kral FM Çağrı Merkezi İletişim İstek Hattı WhatsApp Telefon Numarası

  • 06 Haziran 2019
  • 905 kez görüntülendi.
Kral FM Çağrı Merkezi İletişim İstek Hattı WhatsApp Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Kral FM

1993 senesinde kurularak gösterim hayatına süregelen Kral FM bir müzik radyosudur. Zamanında Cem Uzan’ın gösterim grubunda olan bu radyo kanalı ondan sonra borç sebebiyle TMSF’ye devredilmiştir. Devredildikten sonrasında satışa sunulan radyo 2005 senesinde Çukurova Tüm ortaklık bünyesine geçmiştir. Ondan sonra tekrardan TMSF’ye geçen radyo 3 yıl süresince burada kalmış ve 2008 senesinde Doğuş Grubu’na satılmıştır. Bu tarihten itibaren el değiştirmeyen radyo kanalı bazen skandallar ile anılmaya da devam etmiştir.

Arabesk ve Fantezinin Adresi

Yukarıda da belirttiğimiz suretiyle bu radyo bir müzik kanalıdır. Ağırlıklı olarak arabesk ve düşlem müzik türlerinde gösterim yapmaktadır. Dolayısıyla ne süre canınız müzik dinlemek isterse o süre Kral FM’i açarak kesinlikle müzik bulabilirsiniz. Sadece bu saydığımız tarzları beğenmiyorsanız pek de şansınızı zorlamayın deriz. Zira çalan müziklerin türleri bu şekildedir.

Ek olarak radyoda vazife meydana getiren Dj’ler de son aşama başarıya ulaşmış olmaları sebebiyle yankı uyandırmaktadır. Öyleki ki bugüne dek nam yapmış birçok Dj’in Kral FM’de çalıştığını söyleyebiliriz.

İlaç Benzer biçimde Radyo

Birçok radyo sloganlarıyla akıllara kazınmaktadır. İşte Kral FM’de bu radyolar içinde yer verilmiştir. sloganı ise ilaç şeklinde radyo idi. Bilhassa dertli olanların uğrak yeri haline gelen Kral FM bu sebeple de insanların duygularını döktükleri bir yer olmuştur. Bu kapsamda bilhassa gece yarısından sonrasında alınyazısı mahkumlarının meskeni haline dönüşmektedir.

Programlar

Kral FM bünyesinde müzik programları ile beraber değişik programlar da yayınlanmaktadır. Sadece ağırlık müzik programlarında olmaktadır. Bu kapsamda müzik programları haricinde kısa süreli haber programlarının ve politika programlarının yayınlandığını ifade edebiliriz.

Müzik dışı konuların haricinde kalan programların derhal hepsi müzikle yakından alakalıdır. Bu kapsamda en iyi müzisyen, müzik ödülleri, günün şarkıcısı, günün şarkısı, albümler, talep parçalar şeklinde birçok program müzik kapsamında takipçilere sunulmaktadır.

Dj’ler

Yukarıda da ifade ettiğimiz suretiyle Kral FM Dj’leri ile oldukça çok gündem olmaktadır. Hali hazırda da Dj ve programcılar ile dikkatleri çeken Kral FM bünyesindeki programcıların kimler bulunduğunu da sizlere belirtelim. Ilk olarak şunu ifade edelim ki bu radyoda adam egemen bir yapı bulunmamaktadır. Dolayısıyla sizler de istediğiniz hanım yada adam programcıyı dinleme şansını yakalayabilirsiniz.

Program yapanlar içinde başlıcalarını sıralayacak olursak: Afrikalı Ali, Ata Demirkaya, Engin Doymuş, Harbi Kız, Kahraman Tazeoğlu, Kezban Yaşamul, Mine Gonca, Sibel Öcal, Serdem Coşkun şeklinde birçok adı sıralayabiliriz.

İnternet Yayını

Kral FM bir tek radyolardan değil bununla beraber da web üstünden de canlı gösterim yapmaktadır. Sizler de gösterim akışına web üstünden bakarak programları yakinen takip edebilirsiniz. Müziğin nabzını tutabileceğiniz bu radyoda birbirinden değişik en güzel ve seçkin müzikleri dinleyebilecek ve bununla beraber da mesajlarınızı paylaşabileceksiniz. Üstelik ülkemizin birçok noktasında da frekansları çekmektedir.

Kral FM’in Çağrı merkezi telefon numarası, faks numarası ve yazışma adresi detayları bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden Kral FM ile iletişime geçerek talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Kral FM hakkında düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kral FM Çağrı Merkezi Telefon Numarası
0212 335 00 00

Kral FM Faks Numarası
0212 335 00 88

Kral FM Yazışma Adresi
Ahi Evran Cad. No:4 Maslak-Sarıyer/İstanbul

Arama Terimleri: kral fm çağrı merkezi, kral fm telefon numarası, kral fm müşteri hizmetleri, kral fm faks numarası, kral fm yazışma adresi, kral fm whatsapp, kral fm talep hattı, kral fm yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ