Kredi Başvurusu ve Banka Masraflarını Geri Alma

  • 27 Haziran 2018
  • 230 kez görüntülendi.
Kredi Başvurusu ve Banka Masraflarını Geri Alma
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

Artık Türkiyede ekonomik koşullar nedeniyle neredeyse her gün onbinlerce kişi kredi başvursu yapıyor ve kredi başvurusu onaylanıyor.Kredi kartı başvurusu yapma veya ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için bile açılan siteler var. Bunun nedeni maaşların yetersiz olması ve insanların aldıkları maaş ile geçinebilmelerinin mümkün olmaması. Üstelik bir de beklenmeyen masraflar ortaya çıktığı zaman geriye ihtiyaç kredisi kullanmak ya da çekmekten başka seçenek kalmıyor maalesef.

HERKESE KESİN KREDİ ONAYI VE TÜM MASRAFLARI GERİ ALMA YÖNTEMLERİ YAZININ SONUNDADIR.

Birçok banka İnternet veya televizyon reklamları ile kredi çekmek için müşterileri bankasına davet ediyor. Hatta bazı bankalar şubeye bile gitmeye gerek kalmadan İnternet bankacılığı üzerinden ya da cep telefonu üzerinden kredi başvurusu alıp onaylanırsa parayı hesaba aktarıyor. Böylece kredi çekmek kolay hale geliyor.

Kredisi onaylanmayanlar ya da ihtiyaç kredisi çıkmayanlar kredi başvurum kabul edilmiyor diyerek alternatif yollar arıyorlar.

Kredinin onaylanması ve kabul edilmesi için yapılması gerekenler basit aslında.

Bunları şöyle sıralayabiliriz:

1-Sürekli kredi başvurusu yapmamak. (Yapılan her başvuru puanı düşürür)

2-Faturaları ve kredi-kredi kartı borcunun her ay ödemek.(Üç ay sektirmeden borçlar ödendiğinde puanınız yükselir.)

3-Yeni açılan ya da hiç müşterisi olmadığınız bankayı denemek. (Bu tip bankalar müşteri kazanmak için borcunuz çok olsa bile genelde kredi veriyor.

4-Çoğu kişinin bilmediği zor ama kesin bir yöntem: Çok fazla borcunu olsa bile Örnek olarak 100.000 TL borcunuz var ve 20.000 TL kredi çekmeye çalışıyorsunuz ancak çıkmıyor. Banka hesabınıza bir yerlerden bulup 5-10 bin tl yatırıp başvuru yapın. Banka hesabınızda paranızın olduğunu görüp başvurunuzu onaylayacaktır. Daha sonra 3-5 günlüğüne arkadaşınızdan vs aldığınız o parayı geri verebilirsiniz.

Bankalardan tüm masrafları geri almak mümkün mü?

Evet.

Bunun için yapmanız gereken en yakın Tüketici Hakları merkezine giderek gerekli formları doldurmak.

Ortalama 10 yıldır bankaları kullanan bir müşteri çektiği krediler kullandığı kartların limitine göre ortalama 10 Bin TL ile 100.000 TL arasında bir parayı geri alabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ