Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 26 Haziran 2019
  • 49 kez görüntülendi.
Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Kuryenet Türkiye geneli 460 acentesi ve 3000’den fazla personeliyle hizmet vermektedir. Kargo dağıtım alanında bir fazlaca yeniliğe imza atan Kuryenet, kargoculuğun gelişmesine büyük katkı elde etmiştir. Kuryenet kargo takip sistemini Türkiye’ye ilk kere getiren kargo şirketidir. Kurulduğu ilk günden itibaren tüm gönderileri barkotlayarak taşıma işlemini gerçekleştiren Kuryenet kargo takip sisteminin Türkiye ile tanışmasını elde etmiştir. Ek olarak buluşma ile teslimat ve kimlik karşılığı teslimat şeklinde bir fazlaca yenilik getirerek kargoculuğun gelişmesine büyük katkı elde etmiştir. Anında takip ve raporlama sistemi ile müşterilerin gönderileri anlık olarak takip edebilmesini elde etmiştir. Bir fazlaca yenilikle Türk halkını buluşturan Kuryenet her geçen gün yeni arayışlar ve yeniliklerle müşterilerin takdirini toplamıştır.

Kuryenet yeniliklerine hızla devam ederek 2012-2013 yıllarında akıllı otomasyon sistemine geçerek gönderi öncesi işlemlerde tam otomasyon uygulayarak bu alanda Türkiye’de ilk şirket olmayı başarmıştır. Başarıya ulaşmış grafiğini her geçen süre diliminde geliştiren Kuryenet gönderilerin pozitif yönde şekilde sonuçlanmasını sağlayarak müşterilerin memnun kalmasını elde etmiştir. 2014 yılının Ekim ayında ilk özel posta işletme belgesini alan Kuryenet geleceğe daha sağlam ve süratli adımlar atmanın heyecanı içine girmiştir.

Kuryenet’in çağrı merkezi yazışma müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmaktadır. Bu yazışma bilgilerinden arayarak kargonun son durumu hakkında informasyon alabilirsiniz. Bununla beraber bu numaralardan Kuryenet ile ilgili talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak yorumlar kısmından Kuryenet ile alakalı düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Kuryenet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0212 444 93 93
0850 222 93 93

Arama Terimleri: kuryenet çağrı merkezi, kuryenet müşteri hizmetleri, kuryenet telefon numarası, kuryenet yazışma, kuryenet bağlantı tel, kuryenet yakınma var, kuryenet yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ