Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 10 Temmuz 2019
  • 15 kez görüntülendi.
Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Kuzey Kıbrıs Turkcell kısa adıyla KKTCELL, 1999 yılının Ağustos ayında kurulmuş bir GSM operatörüdür. Turkcell’in 4.dış iştirakı olarak bilinmektedir. Kuzey Kıbrıs’ta bulunan iki GSM operatöründen birisidir. KKTCell, Kuzey Kıbrıs’ın en büyük GSM operatörüdür.

Abonelerine mobil ses ve veri iletişimi veren Kuzey Kıbrıs Turkcell, müşteri odaklı genel satış politikasıyla en güncel ve en kaliteli yeniliklerini aboneleriyle buluşturmaktadır. Abonelerine 2G ve 3G hizmetleri vermektedir.

Kuzey Kıbrıs Turkcell’in 3 haneli çağrı merkezi kontakt telefon numarası ve öteki operatör ve Türkiye aramaları için bir çağrı merkezi telefon numarası bulunmaktadır. Çağrı merkezini arayarak, aboneliğiniz hakkında detaylı data sahibi olabilir, kalan kullanım hakkı, bakiye sorgulama, tarife değişikliği, kontör yükleme, satmaca sorgulama şeklinde birçok işlemi yapabilir; talep, soru, düşünce ve görüşlerinizi kolayca bildirebilirsiniz.

Kuzey Kıbrıs Turkcell Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
533
0392 444 0 533 (Öteki Operatörlerden)
+90 392 600 10 00 (Yurtdışı ve Türkiye’den)

Arama Terimleri: şimal kıbrıs turkcell kontakt detayları, şimal kıbrıs turkcell telefon no, şimal kıbrıs turkcell bağlantı tel, şimal kıbrıs turkcell canlı destek, şimal kıbrıs turkcell müşteri temsilcisi, şimal kıbrıs turkcell yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ