KVK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

  • 02 Eylül 2019
  • 561 kez görüntülendi.
KVK Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
KVK Çukurova Tüm ortaklık ve MV Tüm ortaklık ortaklığında 1993 senesinde kurulmuştur. Daha sonradan Çukurova Tüm ortaklık’in ayrılmasıyla MV Tüm ortaklık bünyesinde devam etmiştir. KVK mobil kontakt ürünleri alanında kendini geliştirerek bir fazlaca mühim projede yer almıştır. Mobil kontakt cihazları satışını meydana getiren bununla beraber da satış sonrası teknik desteği veren KVK günümüzde mühim bilişim markalarından biri haline gelmiştir. Ürün distribütörlüğü alanında her geçen gün ilerleyerek Türkiye’de bir numara haline gelmiştir. KVK bir fazlaca büyük markayla ortaklık yaparak teknoloji olarak kendini her geçen gün birazcık daha geliştirmiştir. Bu büyük firmalar içinde Samsung, Blackberry, Nokia, Motorola, Sony benzer biçimde dünya genelinde meşhur markalar bulunmaktadır.

KVK bir tek telefon üretip satış sonrası hizmet sektörüyle yetinmemiş bununla beraber sim kartı, dakikalık kontör kartı ve operatör ürünlerinin üretimini ve satışını da üstlenmiştir. 18 yıl benzer biçimde bir sürede 30 milyondan fazla ürün satarak mühim bir konuma gelmiştir. Temel iş alanı telefon distribütörlüğü olan KVK Türkiye’de 5000’den fazla noktada faaliyetlerine devam etmektedir. Başlangıçta ürün distribütörlüğü meydana getiren KVK 1997 yılından itibaren satış sonrası hizmet sektörüne de el atmıştır. Türkiye genelinde 10 Bölge Satış Müdürlüğü ve 15 Teknik Servis Müdürlüğü bulunan KVK bir fazlaca alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

KVK bilhassa Turkcell adı altında Turkcell T60 ve Turkcell T70 modellerinin distribütörlüğünü ve satış sonrası hizmet faaliyetlerini gerçekleştirerek mühim başarılara imza atmıştır.

KVK’nın genel müdürlük numarası ve 0850’li teknik servis numarası bulunmaktadır. Bu kontakt bilgilerinden KVK ile iletişime geçerek ürünler hakkında informasyon alabilir; talep, yakınma ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ek olarak ürünler hakkında yaşamış olduğunuz problemler için teknik destek alabilirsiniz. Yorumlar kısmından KVK hakkında düşünceleriniz bizimle de paylaşabilirsiniz.

KVK Genel Müdürlük Telefon Numarası
0216 665 40 00

KVK Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri telefon Numarası
0850 222 15 85

KVK Teknik Servis İletişim Numarası
0850 222 15 85

Arama Terimleri: kvk çağrı merkezi, kvk müşteri hizmetleri, kvk telefon numarası, kvk kontakt, kvk bağlantı tel, kvk şikayetvar, kvk teknik destek

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ