Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 13 Haziran 2019
  • 49 kez görüntülendi.
Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
Lâlegül TV, 2014 senesinde resmi olarak yayınlarına başlamış olan bir tv kanalıdır. Lâlegül TV, İsmailağa Toplumu ile yakınlığı ile bilinmektedir. Türksat uydusunda gösterim faaliyetlerini sürdüren Lâlegül TV’nin izleyeni bir fazlaca fazladır. Kanalın genel formatında vaazları ve sohbetleri ile tanınan Cübbeli Ahmet Hoca’nın vaazları ve bildiri durumunda olan programları bulunmaktadır.

Lâlegül TV’de bulunan programlar şu şekildedir: Şifâ-i Şerîf Dersleri, Terğib-ü Terhîb’ten Hadis-i Şerif Dersleri, Bu Haftanın Sohbeti, Bursa Sohbetleri, Mektubat-ı Rabbaniyye’den İ’tikâd Mektupları, Söyleşi Özel, Mişkât Dersleri, Bir Soru Bir Yanıt, Tefsir Dersleri, Tarih ve İnsan, Nur Pınarı, İlm-i Hâl, Yaşamın İçinden, Fıkıh Dersleri, Arapça Dersleri, Mukâbele (Cübbeli Ahmet Hocaefendi)İftar Özel 2017, Mukâbele (Yasir Demirkoparan), Sahur Bereketi, Hikmetli Sözler.

Lâlegül TV’nin 0212’li bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi vesilesiyle programlar hakkında informasyon alabilir; talep, soru, tavsiye ve görüşlerinizi bu hat üstünden bildirebilirsiniz.

Lâlegül TV Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 435 50 50

Arama Terimleri: lalegül tv yazışma detayları, lalegül tv telefon no, lalegül tv bağlantı tel, lalegül tv canlı destek, lalegül tv müşteri temsilcisi, lalegül tv yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ