League of Legends (LoL) Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 08 Eylül 2019
  • 543 kez görüntülendi.
League of Legends (LoL) Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
League of Legends özetlemek gerekirse halk arasındaki adı ile LoL, bir bilgisayar oyunudur. Riot Games tarafınca 2009 senesinde yayınlanmıştır. League of Legends oyunu MacOS ve Windows işletim sistemli bilgisayarlar üstünden oynanabilmektedir. Oyun tamamen ekip emek harcaması ile oynanır ve rakibin alanını salgın etmeye yöneliktir. Oyunda 3 değişik harita bulunmaktadır. Oyun her geçen gün güncellenmektedir.

Oyunda haiz olunan her eşya karakterin haiz olduğu kabiliyetler ve enerjisini yükseltmektedir. Sihirdar Vadisi haritası League of Legends oyununda en oldukça oynanan ve oyunun ana haritası niteliğini taşımaktadır. Ek olarak turnuvalar bu harita üstünden yapılmaktadır.

League of Legends’in bir çağrı merkezi yazışma telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda sizlere vermiş olduğumuz Riot Oyuncu Destek sayfası vesilesiyle detaylı bir halde sorununuza çözüm bulabilirsiniz. Bu sayfa vesilesiyle; lol hesap çalınma, lol giriş problemi, lol gizyazı yenileme, rp alma hatası, hesaba erişim problemi şeklinde sorunlarınıza kolayca cevap bulabilirsiniz.

League of Legends Destek Merkezi

Arama Terimleri: league of legends yazışma detayları, league of legends telefon no, league of legends bağlantı tel, league of legends canlı destek, league of legends müşteri temsilcisi, league of legends yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ