LinkedIn Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

  • 25 Ağustos 2018
  • 1.399 kez görüntülendi.
LinkedIn Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON

LinkedIn Direk Bağlanma Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

Linkedin, iş dünyasına adım atmış birçok kişinin bir araya geldiği sosyal bir platformdur. Sosyal medya uygulamaları kapsamına giren Linkedin, genellikle tanınmış ve iş adamlarının hesaplarını kapsamaktadır. 2003 yılından beri faaliyette olan sosyal ağ platformu Linkedin, 2016 yılında el değiştirerek Microsoft kapsamı altına girmiştir.

433 milyon kullanıcı, 500 ülkeye hizmetiyle ve 20’den fazla dil desteğiyle kullanıcılarını bünyesine kabul eden Linkedin, Türkçe dil desteğine de sahiptir. Platformu Türkiye’de kullanan insanlarımız, genellikle sosyal ağ platformu olan Linkedin’in iletişim numarasını bulmak istemektedir. Lakin önceden belirtelim ki, şuan için Linkedin’in Türkiye kapsamında bir iletişim numarası bulunmamaktadır. Platform ile iletişime geçmek için, destek kısmından mail gönderebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Fatma dedi ki:

    Uberden çağırdım geri dönüş sağiandı sonra kendi numarasını gönderip adresinize ulaşamadım deyip tekrar konum atmamı söyledi ilk kez kullandığım için bilemedim uberi iptal edin dedi bende kapattımattım beyaz bir araba geldi fazla para talep etti çeviri olursa uber olmadığımızı söyleyin dedi gidene kadar konuştu bilginize

BİR YORUM YAZ