Logitech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

  • 07 Eylül 2019
  • 374 kez görüntülendi.
Logitech Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
İletişim Numarası

TELEFON
TELEFON
İsviçre merkezli olarak 1982 senesinde kurulan Logitech, bilişim firmasıdır. Logitech, bilgisayar ve elektronik ortam aygıtlar için parça ve aksesuar üretimi yapmaktadır. Bilgisayarlar için ürettiği çevre aygıtları oldukça ünlüdür. Tüm dünyada oldukça meşhur olan Logitech, devletimizde de birçok şahıs tarafınca kullanılmaktadır. Ürettiği son aşama uygun ve kaliteli ürünleri ile gözde teknoloji markalarından birisi haline gelmiştir. Dünyanın en büyük parça üreticilerinden birisi haline gelmiştir.

Logitech’in ürettiği bazı ürünler şu şekildedir; tablet klavyeleri, tablet kılıfları, akıllı telefon takıları, mouse’lar, klavyeler, ses/görüntü, driving, gamepad’ler, bluetooth kablosuz hoparlörler, surround ses sistemi, bilgisayar hoparlörleri, web kameraları, konuşma kameraları, video, ortaklık kulaklıklar.

Logitech’in Türkiye için bir çağrı merkezi kontakt telefon numarası maalesef bulunmamaktadır.

Sadece aşağıda sizlere vereceğimiz çevrimiçi Logitech Destek Birimi’ne bağlanabilir; sorununuzla ilgili bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

Logitech Destek Birimi

Arama Terimleri: logitech kontakt detayları, logitech telefon no, logitech bağlantı tel, logitech canlı destek, logitech müşteri temsilcisi, logitech yakınma hattı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ